return to list

🤓 Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji

3 000 - 4 000 PLN brutto

🌍 Diligen Recruitment | Wałbrzyska 10, Warszawa

🖥 http://www.diligen.pl

#Researcher, #Delivery, #Sourcer

Diligen Recruitment świadczy usługi rekrutacyjne dla międzynarodowych organizacji z Europy, USA, krajów Bliskiego Wschodu oraz Polski.

Dbamy o dostarczanie najwyższej jakości usług do rynku klienta końcowego oraz producentów, integratorów i dystrybucji ICT. Charakteryzuje nas bardzo dobra znajomość branży, partnerskie relacje biznesowe oraz indywidualne podejście do klienta, projektu i osoby.

W niecałe 5 lat udało nam się zbudować solidną pozycję na rynku, zdobyć zaufanie kluczowych firm z branży ICT, jak i zadowolenie kandydatów, z którymi nawiązujemy relacje na lata.

Czujemy potrzebę rozwoju, dlatego szukamy kolejnej osoby do naszego zespołu. Ważna jest dla nas pozytywna energia, zaangażowanie, zaradność i kreatywność.

Zakres obowiązków:

Nasze oczekiwania:

Mile widziany status studenta