return to list

🤓 Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji

2 500 - 4 000 PLN brutto

🌍 Diligen Sp. z o.o. | ul. Pory 78, Warszawa

🖥 http://www.diligen.pl

#researcher, #rekrutacjait, #delivery

Diligen jest polską firmą, start-upem na rynku rekrutacyjnym założonym przez profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem i sukcesami w branży IT.

Aktywnie pracujemy nad rozwojem agencji rekrutacyjnej specjalizującej się w branży informatycznej oraz telekomunikacyjnej. Naszym celem jest dostarczenie najwyższej jakości usług w ramach pozycji specjalistycznych i managerskich zarówno do rynku klienta końcowego oraz producentów, integratorów i dystrybucji IT.
 
Charakteryzuje nas bardzo dobra znajomość branży, partnerskie relacje w biznesie oraz indywidualne podejście do każdego projektu i osoby. Dzięki temu w 3 lata udało nam się zbudować solidną pozycję na rynku, zdobyć zaufanie kluczowych firm informatycznych jak i zadowolenie kandydatów, z którymi nawiązujemy relacje na lata. 
 
Jesteśmy ambitni i nie stoimy w miejscu, dlatego zależy nam na dalszym rozwoju i szukamy kolejnej osoby do naszego zespołu. Ważna jest dla nas pozytywna energia, zaradność i kreatywność, a całej reszty Cię nauczymy.

Preferujemy osoby z doświadczeniem w rekrutacji - minimum 3 miesiące (branża IT będzie tu dużym plusem) jak i osoby, które asystowały przy procesach rekrutacyjnych. 

Dlaczego warto dołączyć do naszego zespołu?

 
Twoje obowiązki:

 
Czego oczekujemy: