return to list

🤓 Asystent ds. adm-rozliczeniowych

3 000 - 3 000 PLN brutto

🌍 Divante | Romana Dmowskiego, 17, Wrocław

🖥 https://www.divante.com/career

#staż, #finanse, #ADM

Dołącz do nas jako Asystent a ds. administracyjno-rozliczeniowych  i zostań częścią naszego kilkuosobowego zespołu!

Codzienna praca w dziale administracyjnym w Divante niesie ze sobą nowe wyzwania.  Jeśli nie masz za wiele doświadczenia zawodowego - nauczymy Cię wszystkiego, czego potrzebujesz. Z Twojej strony bylibyśmy wdzięczni za komunikatywną znajomość języka angielskiego i chęć rozwoju w obszarze administracji, ponieważ będziesz niewidzialnym bohaterem wszystkich kolegów zarówno tych pracujących z biura jak i online, z całego świata.

Wynagrodzenie: 3 000 zł brutto

Możliwość zatrudnienia po odbyciu trzech miesięcy stażu

Zakres obowiązków:

Wymagania:

Dlaczego Divante?

Razem będziemy mogli zmienić definicję sektora eCommerce i transformować oblicze sprzedaży online oraz offline. Nasz zespół 250 Divantyjczyków to grupa ludzi, która uwielbia dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem, aby wspólnie rozwijać przełomowe technologie dla naszych klientów.
Wierzymy w open source i na tym opieramy swoje działania. Przez lata naszej pracy zbudowaliśmy wiele nowatorskich produktów, np. Open Loyalty, Vue Storefront, czy Storefront UI. Współpracujemy też z firmą SAP na specjalnej aplikacji PWA dla SAP Hybris - Spartacus.
W Divante poczujesz się jak w domu, jeśli cechuje Cię odwaga, ambicja, i dzielisz nasze wartości.

Co jeszcze możemy Ci zaoferować?
Sprawdź nasze benefity:

Kolejne kroki?
Po otrzymaniu Twojego CV umówimy się na krótki telefon. Jeden z naszych Rekruterów będzie opiekował się Tobą i Twoją aplikacją w trakcie całego procesu rekrutacyjnego i będzie służył pomocą i radą, jeśli pojawią się jakiekolwiek pytania lub wątpliwości.