return to list

🤓 Team Leader ds. fakturowania i rozliczeń

Undisclosed salary

🌍 Divante S.A | Romana Dmowskiego 17, Wrocław

🖥 https://www.divante.com/

#faktury, #finanse, #księgowość

Chcesz razem z nami kształtować świat eCommerce?

W Divante wiemy, że wszystko jest możliwe, gdy na pokładzie są właściwi ludzie. Jakość, uczciwość i zaangażowanie naszych pracowników to kluczowe czynniki, które przyczyniły się do rozwoju naszej firmy i jej obecności na rynku. Jesteśmy organizacją zorientowaną na klienta, poszukującą zmotywowanych i utalentowanych osób, które pomogą nam przekraczać oczekiwania naszych klientów na każdym kroku.

Współpracujemy z liderami rynku, takimi jak SAP, Samsung, Bosch i wielu innych, którzy postrzegają technologię jako kluczowy element sukcesu. Poszukujemy energicznego i entuzjastycznego Team Leadera/Starszego specjalisty, który dołączy do naszego rozwijającego się zespołu fakturowania i rozliczeń. Nasz idealny kandydat będzie pasjonatem efektywnego świadczenia naszych usług i będzie wspierał nas w rozwoju firmy oraz osiąganiu celów związanych z przychodami i kosztami.

Dołączenie do nas jako Team Leader/starszy specjalista ds. fakturowania i rozliczeń oznacza:


Dołącz do nas, jeśli masz:


Dlaczego Divante?

Jesteśmy firmą technologiczną zajmującą się eCommerce, pracującą nad projektami na zamówienie z takimi klientami, jak SAP, Samsung, Staples, HighSnobiety i wielu innych. Codziennie dostarczamy najlepsze rozwiązania dla naszych klientów i specjalizujemy się w zaawansowanych projektach integracyjnych, łączących IT z dobrym designem produktu i UX. Pracujemy głównie z technologiami takimi jak PHP, Magento, Angular, Vue i wiele innych. Tworzymy również nasze produkty open-source. Znajdziesz tu ludzi, którzy są otwarci na dzielenie się swoją wiedzą i doświadczeniem. Poznasz odważnych, którzy chętnie uczą się i wdrażają najnowsze technologie.

Co jeszcze możemy Ci zaoferować?

Sprawdź poniższy link: https://divante.com/career#Benefits