return to list

🤓 Specjalista ds. administracji sprzedaży

5 000 - 6 500 PLN brutto

🌍 Divante | Romana Dmowskiego 17, Wrocław

🖥 https://divante.com/

#Sprzedaż, #administracja

Chciałbyś/chciałabyś zrewolucjonizować z nami świat eCommerce?
Dołącz do nas jako Specjalista ds. obsługi sprzedaży i bądź częścią zespołu, który redefiniuje rynek!

Do naszego w pełni zdalnego zespołu szukamy Specjalisty, który pomoże nam rozwijać się i podbijać przestrzeń eCommerce. Jesteśmy liderem w zakresie eCommerce solutions, pracujemy dla najlepszych firm w swoich sektorach takich jak Carrefour czy Samsung, i jesteśmy głodni dalszych sukcesów.

Twoja rola będzie obejmować:

Czego oczekujemy:

Dlaczego Divante?

Razem będziemy mogli zmienić definicję sektora eCommerce i transformować oblicze sprzedaży online oraz offline. Nasz zespół 250 Divantyjczyków to grupa ludzi, która uwielbia dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem, aby wspólnie rozwijać przełomowe technologie dla naszych klientów.
Wierzymy w open source i na tym opieramy swoje działania. Przez lata naszej pracy zbudowaliśmy wiele nowatorskich produktów, np. Open Loyalty, Vue Storefront, czy Storefront UI. Współpracujemy też z firmą SAP na specjalnej aplikacji PWA dla SAP Hybris - Spartacus.
W Divante poczujesz się jak w domu, jeśli cechuje Cię odwaga, ambicja, i dzielisz nasze wartości.

Co jeszcze możemy Ci zaoferować?
Sprawdź nasze benefity:
https://divante.com/career#Benefits

Kolejne kroki?
Po otrzymaniu Twojego CV umówimy się na krótki telefon. Jeden z naszych Rekruterów będzie opiekował się Tobą i Twoją aplikacją w trakcie całego procesu rekrutacyjnego i będzie służył pomocą i radą, jeśli pojawią się jakiekolwiek pytania lub wątpliwości.