return to list

🤓 IT Recruitment Project Manager

6 600 - 11 000 PLN netto

🌍 dotLinkers - IT Recruitment | Przemysłowa 12, Kraków

🖥 http://dotlinkers.pl/en/

#ITRecruitment, #PM, #dotLinkers

Cześć!

Czy czułaś/łeś kiedyś, że grasz na fortepianie na cztery ręce, ale siedzisz przy nim sam/a? Albo czy miałaś/łeś poczucie, że masz więcej rdzeni niż Twój najnowszy i7? Albo, że po wysłaniu jednocześnie 14 mejli na wszystkie dostajesz pozytywną odpowiedź, bo ze swoim zespołem tworzycie tak zgraną ekipę, że czujesz się jak jedna/jeden z Orłów Górskiego? Jeśli tak, to wiedz, że szukam właśnie Ciebie, bo…

Mam właśnie Cię namówić do tego, żebyś wysłał/a do nas swoje CV i w rezultacie zaczęła/zaczął u nas pracować.
W tym samym czasie, muszę namówić Hiring Managera do tego, aby podwyższył ofertę dla naszego kandydata. Czasami zastanawiam się, co jest trudniejsze. Nie zważając na trudy, odczuwa się satysfakcję, gdy nasza praca jest nagradzana. Bez względu na to czy to dobre słowo, zatrudnienie kogoś w super miejscu, czy kasa. Pogadajmy w tej chwili jednak o forsie!

To nie jest wielka tajemnica, że to, ile zarobisz w agencji rekrutacyjnej oprócz podstawy w końcu zależy od tego, ile będzie zarabiać człowiek, którego znajdziesz. Możesz przejrzeć nasze ogłoszenia. Wiele z nich zawiera widełki płacowe. Mnożąc te wartości przez liczbę miesięcy w roku możesz łatwo określić wysokość rocznego wynagrodzenia na przeciętnej posadzie.
Sposób naliczania premii zależy od agencji. Nie wdając się w szczegóły, powiedzmy, że jest u nas szczególnie korzystny. Powiedzmy, że można wyciągnąć nawet więcej niż prezydent pewnego europejskiego kraju. Już po sierpniowej podwyżce, oczywiście. Ekhem. Ale zapewne wiesz również, że człowiek łatwo przyzwyczaja się do wysokich zarobków. Wiem, że tak jest, ponieważ czytałem o tym artykuł w Focusie. Zatem na drugim miejscu po pieniądzach jest atmosfera w pracy.
Wiadomo, że, na dłuższą metę jednak lepiej przychodzić do pracy bez szczękościsku.
No więc my naprawdę współpracujemy na luzie (pod warunkiem, że są wyniki oczywiście😉).
Tak jest lepiej dla wszystkich - i jakby to nie brzmiało - to się naprawdę opłaca. I - tak, gramy w piłkarzyki, w kosza i te francuskie gry emerytów z tymi kulkami metalowymi. Ale nie ma obowiązku grania. Naprawdę – można nie grać. Skoro są u nas bardzo dobre pieniądze i luźna atmosfera, to dlaczego nie ma tak w każdej agencji?
Tu wchodzi do gry profesjonalizm. Pracujemy z najlepszymi, ponieważ skupiamy się tylko na najlepszych. Koncentrujemy się na startupach, często z Doliny Krzemowej, w których ludzie po prostu chcą pracować. Tam są najnowsze technologie, tam są wyzwania. A to przyciąga najlepszych. Mam nadzieję, że również się do nich zaliczasz. Albo przynajmniej próbujesz. A więc? Przekonałem Cię? Napisałabyś/napisałbyś to ogłoszenie lepiej? Może nie bawiłabyś/bawiłbyś się w jakieś mętne ogólniki, tylko od razu:

Co dajemy (między innymi):


Komu chcemy to dać:


I
za co:


Jeśli sądzisz, że możesz napisać to ogłoszenie lepiej, daj nam znać. I nie zapomnij dołączyć swojego CV.
Do zobaczenia na rozmowie kwalifikacyjnej.