return to list

🤓 Regular/Senior IT Unicorn Recruiter

6 600 - 11 000 PLN netto

🌍 dotLinkers - IT Recruitment | Przemysłowa 12, Kraków

🖥 http://dotlinkers.pl/en/

#Recruiter, #ITRecruiter, #dotLinkers

Jak byś namówił/a kompletnie nieznaną Ci osobę do zmiany pracy?

Mam właśnie Cię namówić do tego, żebyś wysłał/a do nas swoje CV i w rezultacie zaczęła/zaczął u nas pracować.
Czyli skłaniać innych ludzi do zmiany swojej pracy.
Incepcja. Może to i niska pobudka, ale oboje, obaj wiemy, jak jest.

Najłatwiej zacząć od forsy.

To nie jest wielka tajemnica, że to, ile zarobisz w agencji rekrutacyjnej oprócz podstawy w końcu zależy od tego, ile będzie zarabiać człowiek, którego znajdziesz. Możesz przejrzeć nasze ogłoszenia. Wiele z nich zawiera widełki płacowe. Mnożąc te wartości przez liczbę miesięcy w roku możesz łatwo określić wysokość rocznego wynagrodzenia na przeciętnej posadzie.
Sposób naliczania premii zależy od agencji. Nie wdając się w szczegóły, powiedzmy, że jest u nas szczególnie korzystny. Powiedzmy, że można wyciągnąć nawet więcej niż prezydent pewnego europejskiego kraju. Już po sierpniowej podwyżce, oczywiście. Ekhem. Ale zapewne wiesz również, że człowiek łatwo przyzwyczaja się do wysokich zarobków. Wiem, że tak jest, ponieważ czytałem o tym artykuł w Focusie.

Zatem na drugim miejscu po pieniądzach jest atmosfera w pracy.
Wiadomo, że, na dłuższą metę jednak lepiej przychodzić do pracy bez szczękościsku.
No więc my naprawdę współpracujemy na luzie (pod warunkiem, że są wyniki oczywiście😉).
Tak jest lepiej dla wszystkich - i jakby to nie brzmiało - to się naprawdę opłaca. I - tak, gramy w piłkarzyki, w kosza i te francuskie gry emerytów z tymi kulkami metalowymi. Ale nie ma obowiązku grania. Naprawdę – można nie grać. Skoro są u nas bardzo dobre pieniądze i luźna atmosfera, to dlaczego nie ma tak w każdej agencji?

Tu wchodzi do gry profesjonalizm. Pracujemy z najlepszymi, ponieważ skupiamy się tylko na najlepszych. Koncentrujemy się na startupach, często z Doliny Krzemowej, w których ludzie po prostu chcą pracować. Tam są najnowsze technologie, tam są wyzwania. A to przyciąga najlepszych. Mam nadzieję, że również się do nich zaliczasz. Albo przynajmniej próbujesz. A więc? Przekonałem Cię? Napisałabyś to ogłoszenie lepiej? Może nie bawiłabyś się w jakieś mętne ogólniki, tylko od razu:

Co dajemy (między innymi):


Komu chcemy to dać:


 I
za co:


Jeśli sądzisz, ze możesz napisać to ogłoszenie lepiej, daj nam znać. I nie zapomnij dołączyć swojego CV.
Do zobaczenia na rozmowie kwalifikacyjnej.