return to list

🤓 Senior IT Recruiter / IT Recruitment PM

6 600 - 8 800 PLN brutto

🌍 dotLinkers - IT Recruitment | Przemysłowa 12, Kraków

🖥 http://dotlinkers.pl

#ITRecruitment, #unicorn, #dotlinkers


Kim jesteśmy?

Dawno, dawno temu, bo aż w 2016 roku, dwóch gości znużonych pracą w korporacjach zdecydowało zrobić coś, co odmieni skostniały wówczas krakowski rynek rekrutacyjny. Jak pomyśleli, tak też zrobili i założyli dotLinkers – pierwszą w Polsce agencję rekrutacyjną IT dedykowaną start-upom i firmom produktowym.

Dziś mamy 18 osobowy zespół, złożony z najlepszych rekruterów na rynku. Pracujemy zwinnie, kreatywnie, a nasza filozofia to „dotLinkers during the day, lotDrinkers after dark” 

Dlaczego uważamy się za nieszablonową agencję? Oto kilka powodów:

dotLinkers jest odzwierciedleniem naszego podejścia do rekrutacji oraz miejscem, gdzie swobodnie możemy wdrażać nasze, w przyszłości także Twoje (czasem szalone) pomysły.

0 (słownie zero) korpo bulszitu! O naszych Klientach NIE usłyszysz, że są „niekwestionowanym liderem na rynku” lub „międzynarodową korporacją blebleble”  Pracujemy głównie ze start-upami i firmami produktowymi, które piszą w oparciu o najnowszy stack technologiczny. Dzięki temu, nasze oferty przyciągają spore zainteresowanie programistów, którzy chętnie z nami współpracują. Cechuje nas też bardzo indywidualne podejście do Kandydatów.

Przy rozmowie z Kandydatami przekazujemy im bardzo rzetelne i pełne informacje o stanowiskach, które proponujemy. Gdy omawiamy te stanowiska z Hiring Managerami, zadajemy im średnio 70 pytań technicznych! Teraz pomyśl: czy przy Twoich obecnych projektach, masz takie poczucie wiedzy?

Co będziesz u nas robić?

Jako Senior IT Recruiter lub Project Manager będziesz samodzielnie, w gronie bardzo doświadczonych osób, prowadzić projekty rekrutacyjne od A do Z, tj.:


Kogo poszukujemy:


Co oferujemy:


Jak wygląda nasz (w pełni zdalny w tym momencie) proces rekrutacyjny:

1) Odezwij się do nas – jesteś Rekruterem, wiesz jak to zrobić!

2) Poznajmy się, porozmawiajmy o rynku, naszych wspólnych pomysłach i doświadczeniach

3) Rozwiąż kilka zagadek rekrutacyjnych

4) Przyjmij naszą ofertę!