return to list

🤓 Senior Talent Acquisition Specialist

Undisclosed salary

🌍 Edge One Solutions | Na Grobrlach 21, Kraków

🖥 https://www.edge1s.com/pl/

#it, #rekrutacja


Edge One Solutions to miejsce tworzone nie tylko przez ekspertów, ale również pasjonatów technologii. Liczymy ponad 250 Specialistów, jednak w Grupie Euvic, której częścią jesteśmy, jest nas już 3500. Pracujemy na międzynarodowych projektach, dla liderów reprezentujących różne branże np. Allegro, Sabre i wiele innych. Nasze biura znajdziesz w trzech lokalizacjach: Warszawa, Lublin, Kraków. 
Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko Senior Talent Acquisition Specialist, która dołączy do 8-osobowego zespołu. Z powodzeniem rekrutujemy najlepszych ekspertów branży IT. Dołącz do Nas, a pomożemy Ci rozwinąć Twoje umiejętności rekruterskie i podzielimy się doświadczeniem!

Twoja rola:

Jako Senior TA Specialist będziesz odpowiedzialny za pozyskiwanie najlepszych talentów w branży IT. Twoją rolą będzie utrzymywanie stałego kontaktu z kandydatami od pierwszej rozmowy, aż do przedstawienia oferty.
Będziesz reprezentować firmę na konferencjach branżowych i targach pracy. Zadbasz także o pozytywny wizerunek firmy w Social Media.
We współpracy z zespołem będziesz identyfikował nowe kanały pozyskiwania kandydatów, rozwijał narzędzia wspierające rekrutacje, publikował ogłoszenia na portalach branżowych, a także dbał o aktualizację firmowej bazy kandydatów.

Twoje umiejętności:

 
 Nasi pracownicy doceniają nas za: