return to list

🤓 Junior IT Recruiter

4 500 - 6 000 PLN brutto

🌍 Elitmind | Grzybowska, Warszawa

🖥 https://elitmind.com/

#Recruitment, #Junior, #JuniorRecruiter

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą z branży IT – działamy w obszarze Data & AI. Naszą pasją jest dostarczanie naszym partnerom rozwiązań i usług, które zmieniają ich firmy w dobrze zorganizowane struktury. Wyznaczamy trendy i tworzymy nową generację rozwiązań Data Analytics opartych na sztucznej inteligencji i uczeniu maszynowym. Kreujemy nowoczesne rozwiązania biznesowe dla naszych klientów takie jak automatyzacja procesów biznesowych oraz dedykowane rozwiązania aplikacyjne. 
 
Nasze kompetencje potwierdza wieloletnia współpraca z międzynarodowymi firmami, ścisła współpraca z Microsoft oraz liczne certyfikacje, w szczególności certyfikacja Cloud. Nasze doświadczenie, unikalne umiejętności i wiedza pozwoliły nam osiągnąć pozycję lidera w dziedzinie Data Analytics oraz zdobyć tytuł Advanced Specialization – Analytics on Microsoft Azure.
 
Więcej o nas: www.elitmind.com 

Do naszego teamu People&Culture szukamy osoby na stanowisko Junior IT Recruiter, która lubi rozmawiać z kandydatami,  dba o wysoką jakość ścieżki kandydata i jest nastawiona na rozwój w ramach zespołu HR-owego. 

Z naszej strony możemy zapewnić pracę w zespole dążącym do najwyższych standardów wykonywanej pracy, ceniącym sobie partnerskie i szczere relacje oraz przyjazną atmosferę. Staramy się być dla siebie wsparciem, możemy na siebie liczyć i jesteśmy otwarci na nowe pomysły :)

Czym będziesz się zajmować?

Chcemy Ci powierzyć wspieranie procesów rekrutacyjnych w naszej firmie, codzienne zadania to przede wszystkim:


Mile widziane:


 Czego poszukujemy?


Co oferujemy?