return to list

🤓 Specjalista ds. rekrutacji / Rekruter

6 000 - 8 500 PLN brutto

🌍 ENDEGO | Lindego 1C, Kraków

🖥 https://endego.com/

#rekrutacja, #rekruter

Cześć,

z tej strony Bogusia, Rekruter w ENDEGO. Wraz z Zespołem Rekrutacji stworzyliśmy ogłoszenie dość obfite w treść, ale uznaliśmy, że takie najlepiej będzie oddawać profil naszego zespołu i jeszcze lepiej opisywać osobę, której poszukujemy – może właśnie Ciebie! 
 
Kilka słów o ENDEGO:

W ENDEGO świadczymy światowej klasy kompleksowe rozwiązania inżynierskie dla branży motoryzacyjnej, kolejowej, morskiej, lotniczej, energetycznej, medycznej oraz AGD. ENDEGO rozwija się stale i prężnie, a wraz z coraz ciekawszymi perspektywami i jeszcze lepszą pozycją na rynku, poszukujemy też Rekruterów.

ENDEGO to firma polska, która wypływa na międzynarodowe wody: obecnie zlokalizowani jesteśmy w 7 oddziałach w Polsce i dwóch placówkach zagranicą (w Niemczech i Stanach Zjednoczonych), z siedzibą główną w Krakowie. Na dziś zatrudniamy 240 osób (inżynierów i nie-inżynierów), a w 2022 roku zakładamy wzrost do co najmniej 300 osób. I tu właśnie pojawia się potrzeba rozwoju Zespołu Rekrutacji, to ogłoszenie, oraz Ty jako jego odbiorca.

Twój potencjalnie przyszły zakres obowiązków:

               
* Inżynierowie, których zatrudniamy, to głównie specjaliści z dziedzin: CAD, CAE, elektryka, optyka oraz software i hardware – w zależności od Twoich kompetencji skupisz się na wybranych z nich. 

Konieczne w roli Rekrutera w ENDEGO są:


Najciekawsi kandydaci naszym zdaniem charakteryzować się będą:

 
Z jedną ręką na sercu, a drugą na klawiaturze, oferujemy:


I jeszcze na sam koniec kilka słów o tym konkretnie procesie rekrutacji :)

Na początku spodziewać się możesz rozmowy telefonicznej z Rekruterem, której celem będzie wymiana informacji (o nas i o Tobie). Zdecydowanie chcielibyśmy posłuchać o Twoim doświadczeniu oraz o tym, czego szukasz. Następnie wybranych kandydatów zaprosimy na pogłębioną rozmowę online – ponownie z udziałem Rekrutera, ale również naszego Dyrektora HR; rozmowa potrwa 1h15min. Po tych dwóch etapach przekażemy Ci decyzję i info o następnych krokach.

Wysokość oferty płacowej uzależniać będziemy od kompetencji wybranych kandydatów.

Dzięki za Twoją uwagę!

Bogusia i Zespół Rekruterów ENDEGO