return to list

🤓 IT Recruiter/Sourcing Specialist

7 000 - 9 000 PLN netto

🌍 Engenious | Krupnicza 3, Kraków

🖥 http://www.engenious.pl

#itsourcer, #itrecruiter

W Engenious zajmujemy się dostarczaniem usług IT dla biznesu (głównie w obszarach DevOps, software development, QA, oraz Cloud Architecture), a to znaczy, że nasza praca kręci się wokół fajnych ludzi i zarazem świetnych specjalistów.
Nasz zespół liczy sobie obecnie około 100 osób. Jesteśmy wciąż niewielką firmą, która bardzo blisko współpracuje z klientami o globalnym zasięgu. Na pewno znasz naszych klientów - ich rozpoznawalność na rynku i bardzo ciekawe technologicznie projekty są jak wiatr w żagle naszej rekrutacji :)
Pracy jest coraz więcej, rośniemy w siłę i rozpoczynamy właśnie nowy projekt związany z rynkiem UK. Dlatego z radością powitamy w naszym czteroosobowym teamie rekrutacyjnym osobę chcącą rozwijać się w tym właśnie obszarze :)
Nasz nowy Sourcing Specialist/IT Recruiter to osoba pełna energii i wytrwała w - nie ukrywajmy - czasami dłuuugich  poszukiwaniach najlepszych specjalistów.
Czujesz się swobodnie w kontaktach z ludźmi? Masz głowę pełną pomysłów na to, gdzie znaleźć i jak zachęcić do rozmów mocnych technicznie i…po prostu fajnych kandydatów? 

Co jest dla nas ważne:


Współpraca b2b/UoP. Praca zdalna? Jak najbardziej, ale super byłoby czasami się spotkać i rozpracować tematy razem, dlatego osoby z Krakowa i okolic są bardzo mile widziane. Biuro mamy w samym centrum Krakowa, na ul. Krupniczej.