return to list

🤓 Junior Sourcing Specialist/IT Recruiter

5 500 - 6 500 PLN netto

🌍 Engenious | Krupnicza 3, Kraków

🖥 http://www.engenious.pl

#sourcer, #itrecruiter

W Engenious zajmujemy się dostarczaniem usług IT dla biznesu (głównie rozwiązania DevOps, software development, QA & testing oraz Cloud Architecture) a to znaczy, że nasza praca kręci się wokół fajnych ludzi i zarazem świetnych specjalistów.
Nasz zespół liczy sobie obecnie około 70 osób. Jesteśmy wciąż niewielką firmą, która bardzo blisko współpracuje z klientami o globalnym zasięgu. Na pewno znasz naszych klientów - ich rozpoznawalność na rynku i bardzo ciekawe technologicznie projekty są jak wiatr w żagle naszej rekrutacji :)
Pracy jest coraz więcej, rośniemy w siłę i z radością powitamy w naszym - póki co dwuosobowym - zespole rekrutacyjnym osobę chcącą rozwijać się w tym obszarze :)
Nasz nowy Sourcing Specialist/IT Recruiter to osoba pełna energii i wytrwała w - nie ukrywajmy - czasami dłuuugich  poszukiwaniach najlepszych specjalistów.
Czujesz się swobodnie w kontaktach z ludźmi? Masz głowę pełną pomysłów na to, gdzie znaleźć i jak zachęcić do rozmów mocnych technicznie i…po prostu fajnych kandydatów? Lubisz uczyć się nowych rzeczy, jesteś bystra/bystry w obserwowaniu świata, ludzi, wydarzeń - umiesz o tym fajnie pisać (SM)? Mogłabyś/mógłbyś czasami nam pomóc w tematach operacyjnych?

Co jest dla nas ważne:


Możliwa jest również UoP. Praca zdalna? Jak najbardziej, ale super byłoby czasami się spotkać i rozpracować tematy razem, dlatego osoby z Krakowa i okolic są bardzo mile widziane. Biuro mamy w samym centrum Krakowa, na ul. Krupniczej.