return to list

🤓 IT Recruitment Specialist

Undisclosed salary

🌍 eSky | Centrum, Gliwice

🖥 https://www.esky.pl/o-nas/start

#multitasking, #negotiation, #english

We are looking for an IT Recruitment Specialist with a good track record of hiring tech professionals to join our recruitment team and help us grow our in-house IT teams (developers, sysops, devops, data engineers, etc.).
So if you like people and enjoy interacting with ones, if you are good at digging for information and keeping phone calls to the point, if you can accurately hear what people are saying and easily encourage them, and have a passion for tech you may be the perfect match for this role! 

Challenges that await you: 


Requirements:


Nice to have:


What we offer:


Co dzieje się po wysłaniu aplikacji?

Jeśli spodoba nam się Twoje zgłoszenie, w ciągu dwóch tygodni możesz spodziewać się telefonu od nas. Porozmawiamy o Twoich umiejętnościach, oczekiwaniach i doświadczeniu.

Jeśli przypadniemy sobie do gustu w trakcie rozmowy telefonicznej, zaprosimy Cię na spotkanie z nami i przedstawicielem działu, do którego aplikujesz. Porozmawiamy o konkretach i przedstawimy Ci możliwości rozwoju Twojej kariery w eSky.
Może zdarzyć się także, że przed zaproszeniem Cię na spotkanie, poprosimy o wykonanie zadania, będącego przykładem tego, czym ma się zajmować osoba na stanowisku, na które aplikujesz.

Jeśli i Ty, i my uznamy, że jesteśmy zainteresowani współpracą, ustalimy warunki zatrudnienia i pomożemy dopiąć formalności.