return to list

🤓 Specjalista/Specjalistka ds. Finansów

Undisclosed salary

🌍 Estimote, Inc. | Krakusa 11, Kraków

🖥 https://estimote.com/

#finanse, #przelewy, #faktury

Jesteśmy Estimote i tworzymy System Operacyjny dla świata fizycznego. Nikt tego jeszcze wcześniej nie zrobił, a kluczem do jego sukcesu jest wyjątkowy zespół utalentowanych ludzi w wielu różnych dziedzinach.
Od projektantek form przemysłowych, przez ekspertów oprogramowania wbudowanego, inżynierów elektroniki, aż do ekspertów infrastruktury chmurowej, czy też pasjonatów obsługi klienta i sprzedaży pracujących z najznakomitszymi korporacjami na świecie.

Kupowanie komponentów elektronicznych z całego świata, duże kontrakty z wielkimi przedsiębiorstwami, transakcje pomiędzy spółkami w grupie, współpraca z podwykonawcami. Żadne z tych rzeczy nie mogłoby być realizowane dobrze bez rzetelnego zarządzania finansami.

Dlatego potrzebujemy Ciebie! Kogoś, kto pasjonuje się liczbami. Artystę/artystkę finansów, co zamienia chaos w ustrukturyzowany porządek. Specjalistę/specjalistkę, co tworzy piękno za pomocą procesów i idealnego przepływu informacji oraz dokumentów. Kogoś, kto za pomocą liczb przewiduje przyszłość, a teraźniejszość otacza spokojem i usystematyzowaniem.

Dołącz do nas, a niemożliwe stanie się możliwe!

Czym się będziesz zajmować? Jakich umiejętności szukamy? Co oferujemy?