return to list

🤓 Kordynator ds. projektów tłumaczeniowych

Undisclosed salary

🌍 EUROALPHABET.EU sp. z o.o. | Świętochowskiego 4, Lublin

🖥 https://euroalphabet.eu/

#Biurotłukmaczeń, #Obsługaklienta

Cześć!

Dołącz do nas stacjonarnie w naszym biurze w Lublinie, przy ul. Świętochowskiego. W naszym biurze tłumaczeń Euro Alphabet otworzyliśmy nową rekrutację na stanowisko Koordynatora ds. projektów tłumaczeniowych. Jeśli jesteś odpowiedzialny, lubisz wyzwania zawodowe a komunikacja z klientem sprawia Ci radość ta praca jest dla Ciebie ;)

O Euro Alphabet

Nasza firma powstała w 1997 roku i zajmuje się świadczeniem profesjonalnych usług w dziedzinie tłumaczeń z wielu języków świata, m.in. z angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego czy francuskiego. Jest to rodzinny biznes a naszymi klientami były między innymi takie firmy jak Comarch, Noble Concierge, Lubelskie Smakuj Życie. Realizujemy tłumaczenia przysięgłe i specjalistyczne dla firm, instytucji państwowych oraz klientów indywidualnych, m.in. z branży prawniczej, marketingowej, technologicznej i medycznej.

Dołączenie do nas oznacza:

Twoje obowiązki będą obejmować:

Wymagamy:

Dołącz do nas w tworzeniu ciekawych projektów cechujących się wysokością jakością tłumaczeń i sprawną obsługą. Prosimy o wysłanie CV w języku polskim za pomocą formularza:https://form.jotform.com/211242698321351