return to list

🤓 Młodszy Specjalista ds. Administracji

Undisclosed salary

🌍 EWL S.A | Centrum, Warszawa

🖥 https://ewl.com.pl/

#Office, #HR

Twój zakres obowiązków:


Wymagania pracodawcy:


Mile widziane:


Pracodawca oferuje:


Benefity:


EWL S.A
Założona w 2007 roku Agencja Pracy EWL rekrutuje najwyższej klasy specjalistów z rynków wschodnich (Azja, Ameryka Południowa). Jesteśmy liderem na polskim rynku zatrudnienia cudzoziemców w zakresie rekrutacji stałych, leasingu pracowniczego, outsourcingu i obsługi zatrudnienia obywateli państw trzecich.

Dostarczamy rozwiązania kadrowe dla większości sektorów gospodarki w krajach Unii Europejskiej, obejmujące także formalności związane z obsługą pracowników i legalizacją pobytu.
Na potrzeby zarządzania firmą uruchomiono unikatowy, dostosowany do potrzeb agencji pracy system CRM, a także wdrożono rozwiązania z zakresu zarządzania projektami i procesami informatycznymi.
Planujemy stworzyć kilka produktów technologicznych i chcielibyśmy o tym opowiedzieć podczas rozmowy kwalifikacyjnej.
Mamy razem dużo pracy. Nasz zespół to ponad 400 osób z różnych krajów (ponad 40% spoza Polski). Lubimy ze sobą współpracować i wierzymy, że wy też.

Praca w Dziale Edukacji to świetna atmosfera pracy, możliwość brania aktywnego udziału w projektach kierowanych do obcokrajowców tj. zatrudnienie studentów, rekrutacja do szkół i uczelni, kursy językowe czy repurposing.