return to list

🤓 Praktykant/ka w Zespole Szkoleń

Undisclosed salary

🌍 EY Polska | Rondo ONZ 1, Warszawa

🖥 https://careers.ey.com/ey/job/Warszawa-Praktykantka-w-Zespole-Szkole%C5%84%2C-EY-Polska-00-124/729448701/

#HR, #praktyki, #szkolenia

Zespół Szkoleń w EY to kilku specjalistów, dbających o rozwój i szkolenia pracowników naszej organizacji na terenie całego kraju. Dołączając do naszego Zespołu będziesz mieć szansę dowiedzieć się jak budować mapy szkoleń i kompetencji, a także jak zorganizować szkolenie zarówno w wersji online jak i stacjonarnej. Tutaj wiele się nauczysz i zdobędziesz wyjątkowe doświadczenie. Zyskasz umiejętności niezbędne nie tylko teraz, ale także w przyszłości.

Możliwości, które na Ciebie czekają:
Jako Praktykantka/Praktykant w zespole szkoleń poznasz wszystkie etapy rozwoju pracowników. Będziesz odpowiadać za administracyjną stronę naszych procesów szkoleniowych, poznasz profesjonalne narzędzia służące do zarządzania szkoleniami, nauczysz się nawiązywać kontakt z klientami wewnętrznymi, a do tego poznasz specyfikę pracy w globalnej organizacji.

Twoje główne zadania:

Umiejętności, które wykorzystasz:

Twoje dotychczasowe doświadczenie:

Docenimy również:

Pasujesz do nas, jeśli:
Jesteś w trakcie studiów i Twoja dyspozycyjność wynosi min. 30h w tygodniu, łatwo nawiązujesz kontakty i lubisz pracę w zespole. Cechuje Cię zaangażowanie w wykonywanie codziennych zadań.

Oferujemy:

Tworzymy miejsce pracy przyjazne osobom z niepełnosprawnościami.

O EY Polska
Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał. Realizujemy projekty w zakresie: Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT). Zatrudniamy ponad 320 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie. W Polsce jest nas ponad 3200, pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu.
Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy. Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami.
EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników.
EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.