return to list

🤓 Specjalista ds. Kadr i Płac

5 000 - 6 500 PLN brutto

🌍 F.B.I. TASBUD S.A. | Trylogii 2/16, Warszawa

🖥 https://fbitasbud.pl/

#hr, #płace, #kadry

"Bazując na doświadczeniu budujemy stabilną przyszłość"

Do naszego działu KADR i PŁAC w firmie F.B.I. TASBUD S.A. poszukujemy specjalisty, który wesprze nasze codzienne działania :) Do obowiązków tej osoby należeć będzie kompleksowa opieka nad pracownikiem: od przygotowania umowy, zgłoszenia do ZUS-u, naliczania wynagrodzeń do ewidencji i rozliczania czasu pracy. Chętnie podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem, w zamian oczekujemy sumienności i zaangażowania.
Jesteśmy działem wewnętrznym, u nas pracownicy nie są "numerkami", tylko naszymi koleżankami i kolegami z pracy, którzy potrzebują naszego codziennego wsparcia.
Jeśli po tym opisie stwierdzasz, że nasza firma może być miejscem dla Ciebie, wiedz, że szukamy osoby, która zostanie z nami na dłużej. Szukamy pracownika do długofalowej współpracy.

Specjalista ds. Kadr i Płac

Miejsce pracy: Warszawa, Bielany