return to list

🤓 Asystent/ka działu HR

4 000 - 4 500 PLN brutto

🌍 FDDS | Mazowiecka 12/25, Warszawa

🖥 http://www.fdds.pl

#junior, #hrassistant, #ngo

Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę poszukuje Asystenta/ki działu HR. Jesteśmy jedyną organizacją w Polsce, która kompleksowo zajmuje się problematyką przemocy i wykorzystywania seksualnego dzieci. Jako asystent/ka działu HR przy wsparciu doświadczonej HR Managerki będziesz miał/a realny wpływ na kształtowanie procesów HR i realizację strategicznych projektów w Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę. 

Szukamy osoby, która podziela wartości związane z prawami dziecka wynikającymi z Konwencji o Prawach Dziecka, m. in.: nietykalność cielesna, brak dyskryminacji ze względu na pochodzenie, płeć, religię i inne cechy, i chce się rozwijać w działaniach projektowych w dużej, uznanej organizacji pozarządowej zajmującej się przeciwdziałaniem krzywdzeniu dzieci. Jeśli tak o sobie myślisz, zapraszamy Cię do aplikowania na stanowisko:

Asystent/ka działu HR

Miejsce pracy: Warszawa Śródmieście/ praca zdalna 

nr ref.: AD HR

Osoba na stanowisku asystenta/ki działu HR będzie odpowiedzialna za:


Wymagania:


 Oferujemy:


Wyślij proszę swoją aplikację do 8 października 2021 r. w tytule maila wpisując numer referencyjny: AD HR

Dajemy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami. 
W przesłanej aplikacji umieść klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Fundację Dajemy Dzieciom Siłę, z siedzibą przy ul. Walecznych 59, 03-926 Warszawa, moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych złożonych w procesie rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu”. Jeżeli chcesz, aby przesłane dokumenty aplikacyjne były uwzględnione w toku przyszłych rekrutacji, prosimy o dodanie w ich treści następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Fundację Dajemy Dzieciom Siłę, z siedzibą przy ul. Walecznych 59, 03-926 Warszawa, moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych złożonych w procesie rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, a także na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych na to samo lub podobne stanowiska”.  

Twoje dane osobowe jako kandydatki/a na pracownika/współpracownika na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przetwarzane będą przez Fundację Dajemy Dzieciom Siłę, z siedzibą przy ul. Walecznych 59, 03-926 Warszawa (dalej również jako FDDS), jako Administratora danych. 

Klauzula informacyjna dla kandydatów