return to list

🤓 Specjalista/ka ds. kadr i płac

Undisclosed salary

🌍 FDDS | Mazowiecka, Warszawa

🖥 https://fdds.pl

#HR, #kadry, #płace

O nas: Od ponad 30 lat chronimy dzieci przed przemocą i wykorzystaniem seksualnym. Zapewniamy dzieciom i ich opiekunom wsparcie, profesjonalną pomoc psychologiczną i prawną. Uczymy dorosłych, jak mądrze i skutecznie reagować na przemoc wobec dzieci oraz co robić, gdy podejrzewają, że dziecko jest krzywdzone. Wspieramy i angażujemy rodziców by wychowywali dzieci z miłością i szacunkiem. Wpływamy na polskie prawo, by jak najlepiej chroniło interes dziecka. Każde dziecko zasługuje na dzieciństwo wolne od przemocy!

Szukamy osoby, która podziela wartości związane z prawami dziecka wynikającymi z Konwencji o Prawach Dziecka, m.in.: nietykalność cielesna, brak dyskryminacji ze względu na pochodzenie, płeć, religię i inne cechy i chce się rozwijać w dużej, uznanej organizacji pozarządowej zajmującej się przeciwdziałaniem krzywdzeniu dzieci. Jeśli tak o sobie myślisz, zapraszamy Cię do aplikowania na stanowisko: specjalisty/ki ds. kadr i płac.

Miejsce pracy – praca hybrydowa (Warszawa Centrum/zdalnie).

Nr ref.: SP KP.

Jeśli: 

 
i chciał(a)byś się podjąć

  
A do tego jesteś zainteresowany/a pracą: 

 
To właśnie Ciebie szukamy! 

Wyślij proszę swoją aplikację w tytule maila wpisując numer referencyjny: SP KP. 

Dajemy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami. 

W przesłanej aplikacji umieść klauzulę: 

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Fundację Dajemy Dzieciom Siłę, z siedzibą przy ul. Walecznych 59, 03-926 Warszawa, moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych złożonych w procesie rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu”. 
 
Twoje dane osobowe, jako kandydatki/a na pracownika/współpracownika na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przetwarzane będą przez Fundację Dajemy Dzieciom Siłę, z siedzibą przy ul. Walecznych 59, 03-926 Warszawa (dalej również jako FDDS), jako Administratora danych. Pełna informacja na temat zasad przetwarzania danych przez FDDS znajduje się tutaj: https://fdds.pl/o-fundacji/klauzula-informacyjna.html