return to list

🤓 Kierownik sprzedaży usług HR

7 000 - 12 000 PLN brutto

🌍 Fenix Poland S.A. | Piotrkowska 270, Łódź

🖥 http://fenixpoland.pl/

#b2b, #sales, #pracazdalna

FENIX POLAND to marka skoncentrowana na realizacji usług pracy tymczasowej oraz rekrutacji stałych i doradztwa personalnego. Cechuje nas innowacyjność, partnerstwo i nowoczesne rozwiązania.

W tym momencie poszukujemy osoby, która będzie dedykowana do rozwoju naszego działu rekrutacji stałych. Nasze dotychczasowe doświadczenie związane z projektami z tego zakresu to rekrutacje osób na stanowiska specjalistyczne średniego szczebla, kadra zarządzająca średniego oraz wyższego szczebla. Posiadamy świetny dział operacyjny, który potrafi realizować bardzo wymagające projekty i jest cały czas otwarty na zdobywanie doświadczeń w nowych branżach.


Chcemy, abyś pomógł/a nam wejść na kolejny poziom. Pomógł/Pomogła nadać rozpędu i wspólnie z nami obrać kierunek rozwoju dla biznesu. Twoja rola w naszej organizacji będzie w głównej mierze ukierunkowana na pozyskiwanie nowych klientów - rejon pracy to cała Polska. Nie ograniczamy się tylko, do konkretnego regionu. Dzięki odpowiednim narzędziom pracy dział operacyjny jest w stanie prowadzić projekty na terenie całej Polski. Będziesz samodzielnie prowadził/a cały proces sprzedażowy - zarząd, jak i dział operacyjny swoją wiedzą oraz doświadczeniem będzie wspierał Cię merytorycznie. Nie narzucimy Ci ograniczeń w postaci, wieloletnich wyrobionych standardów, jak i procedur, do których będziesz musiał się przyzwyczaić - możesz liczyć na samodzielność w działaniu. Będziesz rozliczany/a za wyniki swojej pracy, a cele będziemy wyznaczać razem.

Nawiązując z nami współpracę, możesz liczyć na:
• Forma zatrudnienia zależy od Ciebie - UoP lub B2B,
• Podstawę miesięczną oraz premie - może jest standard premii, na którym Ci się najlepiej pracuje? Jesteśmy otwarci na propozycję (widełki 7-12 tyś. zł brutto).
• Podstawowe narzędzia pracy: Samochód, telefon oraz laptop. Jeżeli oczekujesz od nas innych narzędzi, które pozwolą Ci zwiększyć osiągane wyniki w postaci np. konta LinkedIn Sales Navigator, biletów na eventy branżowe itp. - to możesz na to liczyć,
• Możliwość pracy zdalnej - Powyżej zaznaczyliśmy, że jesteśmy otwarci na projekty z całej Polski, tak samo jest z Twoim miejscem zamieszkania. Możesz pracować zdalnie lub w naszym biurze w Łodzi.

Przejdźmy do tego, jakie doświadczenie powinno stać za Tobą:
• Doświadczenie w sprzedaży usług rekrutacji stałych. Jeżeli nie posiadasz takiego doświadczenia, napisz w formularzu aplikacyjnym, dlaczego chcesz pracować w tej branży,
• Umiejętność budowania i podtrzymywania relacji z klientem,
• Znajomość branży rekrutacyjnej,
• Czynne prawo jazdy kat. B,
• Umiejętność wyznaczenia realnych celów oraz dyscyplina i zaparcie w ich realizacji.

Osobą odpowiedzialną za prowadzenie tego projektu jest Kacper Trzepieciński.
Jeżeli, masz jakiekolwiek pytania do oferty to skontaktuj się z nim:
• Kacper.trzepiecinski@fenixpoland.pl
• https://www.linkedin.com/in/kacper-trzepiecinski/

Rekrutacja składa się z dwóch etapów:
1. Spotkania z Dyrektorem Operacyjnym oraz osobą odpowiedzialną za projekt
2. Spotkanie z Zarządem

Dziękujemy za zapoznanie się z ofertą. Na wszystkie aplikacje odpowiemy w przeciągu 48 h.