return to list

🤓 Regionalny Kierownik Sprzedaży ds.HR

Undisclosed salary

🌍 Fenix Poland S.A. | Gdańska, Tczew

🖥 http://fenixpoland.pl/

#b2b, #sales, #handlowiec

Fenix Poland to marka skoncentrowana na realizacji usług pracy tymczasowej oraz doradztwa personalnego. Cechuje nas innowacyjność, partnerstwo i nowoczesne rozwiązania.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:
Regionalny Kierownik Sprzedaży

Na obszar: Północna Polska
Biuro:
Tczew

Zakres zadań:

• Aktywne pozyskiwanie Klientów na terenie Polski centralnej,
• Samodzielne prowadzenie procesów sprzedażowych (umawianie spotkań, przygotowywanie ofert handlowych, spotkania z Klientami, negocjacje, finalizacja umów),
• Nawiązywanie kontaktów oraz utrzymywanie długofalowych
relacji z Klientami,
• Bieżąca analiza rynku w regionie (potencjał vs. ryzyka).

Czego potrzebujesz:
• Doświadczenie zawodowe w sprzedaży usług B2B - sprzedaży usługi pracy tymczasowej, zatrudnienia obcokrajowców
• Prawo jazdy kat. B (warunek konieczny),
• Dobra organizacja pracy, samodzielność i profesjonalizm w działaniu,
• Otwartość oraz umiejętność nawiązywania pozytywnych relacji z ludźmi,
• Znajomość rynku pracy tymczasowej oraz otoczenia biznesowego.

Możemy Ci zaproponować:
• Umowę o pracę lub umowę o współpracy,
• Nowoczesne narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód)
• Możliwość długoterminowej współpracy,
• Elastyczne godziny pracy,
• Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie oraz atrakcyjny system premiowy uzależniony wprost od wyników sprzedaży.