return to list

🤓 Analityk ds. płac

Undisclosed salary

🌍 Fiabilis Consulting Group | Al. Niepodległości 124, Warszawa

🖥 https://fiabilis.pl/

#payroll, #analityk, #analyst

Jesteśmy Fiabilis Consulting Group – zajmujemy się analityką i doradztwem w obszarze ubezpieczeń społecznych oraz kadr i płac. Znajdujemy najlepsze rozwiązania zorientowane na zwiększenie efektywności i usprawnienie procesów kadrowo-płacowych dla naszych Klientów. Pomagamy im też w uzyskaniu dodatkowych środków na sfinansowanie celów strategicznych.

Poza Polską, nasza grupa ma biura w Europie: Belgii, Francji, Hiszpanii, Niemczech, Włoszech; oraz w Ameryce Południowej: Brazylii i Chile. Wśród Klientów, którzy obdarzyli nas swoim zaufaniem są m.in. organizacje z listy TOP 200 największych firm w Polsce.

Możesz dowiedzieć się więcej o tym, co robimy odwiedzając naszą stronę: www.fiabilis.pl

Do naszego Zespołu Consultingu w Warszawie szukamy Analityka ds. płac.

Twoim głównym zadaniem będzie:


Co będziesz robić na co dzień?


Czego będziesz potrzebować?


Co dostaniesz?


Informacje związane z aplikacją:

Jeżeli jesteś zainteresowany/a udziałem w procesie rekrutacyjnym – prześlij swoje CV (opcjonalnie z listem motywacyjnym) za pomocą przycisku aplikuj. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Do swojej aplikacji dołącz klauzulę: Zgodnie z art. 6 ust. 1 a Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (Dz. Urz. UE.L 2016 Nr 119, str. 1) (tj.RODO) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fiabilis Consulting Group Sp.z o.o. z siedzibą w Warszawie w celu prowadzenia rekrutacji.

Do zobaczenia!