return to list

🤓 Rekruter / Junior HR Manager

5 500 - 8 500 PLN brutto

🌍 Firmbee | Grabiszyńska 241G, Wrocław

🖥 http://firmbee.com

#socialmedia, #startup

Jesteśmy operatorem serwisu do zarządzania projektami i procesami HR firmbee.com  do naszego zespołu poszukujemy  Rekrutera / Managera HR, który zaprojektuje, będzie prowadził oraz nadzorował zatrudnienie w naszej firmie w obszarze IT, marketingu oraz biura rachunkowego oraz uczestniczył w rozwoju naszej platformy ATS
Jeśli jesteś twórcą a nie odtwórcą i chcesz do nas dołączyć serdecznie zapraszamy. Pracujemy w startupowym modelu, w którym każdy członek zespołu jest tak samo ważny i ma realny wpływ na kształt produktu (technologiczny i biznesowy).

Dodatkowo prowadzić będziesz proces onboardingu pracowników.
Jeśli zechcesz będziesz miał także możliwość rozwijania wraz z analitykami i programistami naszej platformy ATS firmbee.com
Rekrutacje prowadzone będą na wewnętrzne potrzebny naszego zespołu. Nie pracujemy dla klientów zewnętrznych nie świadczymy usług outsourcingu.

Poszukujemy osoby samodzielnej i kreatywnej. Poza atrakcyjnym wynagrodzeniem oferujemy wysokie prowizje!

Na tym stanowisku będziesz ściśle współpracować z naszymi managerami i liderami zespołów w celu organizacji, prowadzenia i zarządzania procesami pozyskiwania, rozmów kwalifikacyjnych i zatrudnienia.

Idealny kandydat to naturalny lider zespołu, który potrafi szybko podejmować skuteczne decyzje, posiadający doświadczenie w zakresie HR oraz w sprawdzaniu i ocenianiu kandydatów.