return to list

🤓 Specjalista ds. rekrutacji

4 000 - 6 000 PLN netto

🌍 FOTC | Rzeźnicza, 32/33, Wrocław

🖥 http://www.fotc.com

#rekrutacja, #selekcja, #directsearch

Kim jesteśmy?

FOTC specjalizuje się w partnerstwie z Google Cloud, oferując obsługę i optymalizację kosztów chmury obliczeniowej.

Co robimy?
Szkolimy, wdrażamy, obsługujemy i świadczymy wsparcie techniczne w zakresie rozwiązań Google Cloud. Naszą misją jest edukowanie rynku tak, by organizacje – duże, małe, prywatne, publiczne – czerpały jak największe korzyści z pakietu aplikacji biurowych Google Workspace czy platformy z gotowymi usługami chmury obliczeniowej Google Cloud Platform.

Gdzie można nas znaleźć?
Nasza główna siedziba znajduje się w centrum Wrocławia. Mamy też oddziały w Warszawie, Budapeszcie, Sofii, Pradze, Bukareszcie oraz Londynie. Jako specjaliści od chmury, większość aktywności prowadzimy w internecie, dlatego oferujemy możliwość pracy zdalnej i stawiamy na przejrzystą komunikację online.

Z kim współpracujemy?
Jesteśmy w stałym kontakcie z marketerami, inżynierami i strategami Google, by lepiej odpowiadać na potrzeby lokalnych przedsiębiorstw. Utrzymujemy współpracę z ponad 2000 firmami z 7 krajów w regionie CEE, które z naszą pomocą wykorzystują potencjał chmury.

Jakie wartości wyznajemy?
Dokładamy wszelkich starań, by budować inkluzywne środowisko pracy, w którym nie ma miejsca na dyskryminację. W FOTC wszyscy jesteśmy równi, niezależnie od pochodzenia, rasy, płci, religii czy orientacji seksualnej. Różnorodność umacnia nasz zespół i poszerza nasze spojrzenie na nowe wyzwania zawodowe.

Obecnie poszukujemy dodatkowej osoby do działu HR, która dołączy do nas jako Specjalista ds. Rekrutacji.

Zatrudniona osoba będzie:


Oczekujemy:


Oferujemy: