return to list

🤓 Główna Księgowa/Księgowy

13 000 - 15 500 PLN brutto

🌍 Fuero Games | Wita Stwosza, 32/7, Warszawa

🖥 https://fuerogames.com/

#accountancy, #gaming, #finance

Cześć, z tej strony ekipa Fuero Games!

Bardzo nam mimo, że nasze ogłoszenie zwróciło twoją uwagę :) 
Jeśli szukasz nowych wyzwań, lub masz dość pracy w sztywnych, korporacyjnych klimatach, to bardzo dobrze się składa, bo u nas znajdziesz właśnie to, czego potrzebujesz. 

Na pewno interesują Cię szczegóły. Zacznijmy więc od paru słów o nas:  
Zajmujemy się produkcją gier na większość najpopularniejszych obecnie platform, natomiast śmiało można powiedzieć, że naszą specjalnością są gry mobilne. Działamy od 2012 roku i od tego czasu otrzymaliśmy dużo nagród i wyróżnień. Dla przykładu, jedna z naszych gier była pierwszą europejską produkcją przetestowaną w technologii 5G :)
Do każdego podchodzimy indywidualnie, a panująca u nas atmosfera jest zdecydowanie niekorporacyjna i zwyczajnie przyjemna. Chcemy tworzyć dobry klimat, który pozwoli osobom kreatywnym rozwijać swoje talenty. Możesz liczyć na to, że jeśli twój pomysł będzie wartościowy i możliwy do realizacji, pomożemy Ci przekuć wizję w rzeczywistość. Bardzo zależy nam na tym, żeby każdemu dać możliwość rozwoju!

Szukamy obecnie Głównego Księgowego, lub Księgowej. Zależy nam na znalezieniu doświadczonej osoby, która nie będzie bała się objąć opieką finansów naszej firmy. Jeśli uważasz, że to właśnie Ty, daj nam okazję poznania Cię przesyłając swoje CV :)

Zastanawiasz się jakie przykładowe zadania mogą być przed Tobą postawione? Oto lista:


Żeby dobrze Ci się pracowało potrzebujesz następujących umiejętności i wiedzy:


Wiesz już co będziesz robić, jakie umiejętności będą Ci potrzebne i co będzie dodatkowym atutem. Teraz zobacz jak wygląda proces rekrutacyjny:


Gdy już dołączysz do naszego zespołu możesz liczyć na:


Zainteresowany/-a? Aplikuj śmiało! :)