return to list

🤓 Experienced IT Recruiter

7 000 - 12 000 PLN netto

🌍 Future Mind | Puławska 182, Warszawa

🖥 http://www.futuremind.com

#HRgeek, #recruiter, #sourcer

Future Mind to wielokrotnie nagradzany, doświadczony zespół twórców najwyżej ocenianych aplikacji w Polsce. Pracujemy z takimi klientami jak Żabka, Hebe, LPP - największymi graczami na naszym rynku. Tworzymy produkty od początku do końca, nie bawimy się w body leasingi. Od 2019 roku dołączyło do nas kilkadziesiąt osób i żeby utrzymać tempo wzrostu szukamy kolejnej doświadczonej rekruterki/rekrutera.

Szukamy kogoś, z kim da się dogadać, dobrze zawodowo żyć i dzielić obowiązki. Kogoś, kto nie boi się rekrutacyjnych wyzwań, trudnych rozmów i projektów, kto wie pod którym kamieniem chowa się dobry backendowiec, a za którym drzewem solidny programista natywnych aplikacji mobilnych i jak do nich zagadać, żeby chcieli usłyszeć co mamy do zaoferowania. Kogoś, kto się nie przestraszy jak mu powiem, że mamy 100 osób na pokładzie i chcemy podwoić tą liczbę w rok albo dwa, idąc dotychczasowym tempem wzrostu, kto potrafi pracować i negocjować z agencjami zewnętrznymi, zna fajnych freelancerów, porozmawia z technicznym team leadem o stacku i projekcie, napisze sensowne ogłoszenie, zrobi wstępny screening, przygotuje ofertę i ponegocjuje z kandydatem, a na koniec podpisze z nim umowę.

CO MAMY: możliwość eksperymentowania i inwestycji w narzędzia i metody, które zdają egzamin, dobre warunki pracy, fajną ekipę, niezłą lokalizację (biurowiec nad stacją metra w Warszawie), możliwość pracy zdalnej, zaufanie zarządu i szacunek zespołu.

CO ROBIMY: Żabka, Hebe, Reserved - to nasi klienci. Aplikacje mobilne zdobywające branżowe nagrody, najwyższe noty wśród użytkowników, używane przez miliony ludzi każdego dnia.

JAK PRACUJEMY: Głównie zdalnie, ale czasem warto się pojawić w biurze, dlatego dobrze, jeśli jesteś z Warszawy lub okolic. Godziny są elastyczne, a równowaga miedzy życiem prywatnym a zawodowym to nie są dla nas puste słowa.

ZA ILE: 7-10k netto na B2B lub ekwiwalent na umowie o pracę + wszystko, czego można się spodziewać po solidnej firmie technologicznej - opieka medyczna, dopłaty do abonamentu sportowego, nauki j. angielskiego, śniadania i przekąski w biurze, nowy sprzęt do pracy (Mac/PC).

JAK APLIKOWAĆ: aplikuj tu przez HelloHR, lub mailowo bezpośrednio do mnie: t.jurek@futuremind.com. Możesz mnie też łapać na LinkedIn jeśli masz pytania: https://www.linkedin.com/in/tomekjurek/