return to list

🤓 Sourcer / Recruiter / HRgeek

8 000 - 10 000 PLN netto

🌍 Future Mind | Puławska 182, Warszawa

🖥 http://www.futuremind.com

#HRgeek, #recruiter, #sourcer

...bo wiadomo, że szewc bez butów chodzi. Przez ostatnie kilka miesięcy posypało się tyle dobrych ofert, że pewnie każdy w branży rekrutacyjnej, kto zastanawiał się nad zmianą pracy, już dawno to zrobił. I tu wchodzę ja, cały...spóźniony, rekrutować rekrutera. Kiedy kilka lat temu zakładałem grupę IT Recruiters PL liczyłem na to, że poznam fajnych rekruterów, z którymi będzie można współpracować i wymieniać się wiedzą i to się udało. Sęk w tym, że większość z nich już znalazła swoje miejsce. Teraz liczę na to, że znajdzie się jeszcze ktoś kto dalej szuka, że gdzieś w jakiejś agencji albo w jakimś polbizjanuszexie, ktoś się marnuje pod presją wyśrubowanych targetów za kiepskie pieniądze i ten ktoś będzie chciał zmienić swoje życie na lepsze i dołączyć do mnie w Future Mind, nagradzanej i szanowanej firmie IT, z mocnym portfolio projektów i bardzo doświadczonym zespołem.

Szukam kogoś, z kim da się dogadać, dobrze zawodowo żyć i dzielić obowiązki. Kogoś, kto nie boi się rekrutacyjnych wyzwań, trudnych rozmów i projektów, kto wie pod którym kamieniem chowa się dobry backendowiec, a za którym drzewem solidny programista natywnych aplikacji mobilnych i jak do nich zagadać, żeby chcieli usłyszeć co mamy do zaoferowania. Kogoś, kto się nie przestraszy jak mu powiem, że mamy 100 osób na pokładzie i chcemy podwoić tą liczbę w rok albo dwa, idąc dotychczasowym tempem wzrostu, kto potrafi pracować i negocjować z agencjami zewnętrznymi, zna fajnych freelancerów, porozmawia z technicznym team leadem o stacku i projekcie, napisze sensowne ogłoszenie, zrobi wstępny screening, przygotuje ofertę i ponegocjuje z kandydatem, a na koniec podpisze z nim umowę.

CO MAMY: środki na współpracę z zewnętrznymi dostawcami, możliwość eksperymentowania i inwestycji w narzędzia i metody, które zdają egzamin, dobre warunki pracy, fajną ekipę, niezłą lokalizację (biurowiec nad stacją metra w Warszawie), zaufanie zarządu i szacunek zespołu.

CO ROBIMY: Żabka, Hebe, Reserved - to nasi klienci. Aplikacje mobilne zdobywające branżowe nagrody, używane przez miliony ludzi każdego dnia.

JAK PRACUJEMY: Głównie zdalnie, ale czasem warto się pojawić w biurze, dlatego dobrze, jeśli jesteś z Warszawy lub okolic. Godziny są elastyczne, a work-life balance to podstawa.

ZA ILE: 8-10k netto na b2b lub kosztu pracodawcy na UoP + wszystko, czego można się spodziewać po solidnej firmie technologicznej - opieka medyczna, dopłaty do abo sportowego, śniadania i przekąski w biurze, nowy sprzęt do pracy (Mac/PC).

JAK APLIKOWAĆ: aplikuj tu