return to list

🤓 Współpracujący IT Recruiter - Freelance

6 000 - 12 000 PLN netto

🌍 Future Mind | Puławska 182, Warszawa

🖥 http://www.futuremind.com

#it, #rekrutacja, #freelance

Future Mind to zespół doświadczonych specjalistów, stabilna firma z przyjazną kulturą ciesząca się pozytywnym wizerunkiem zarówno wśród klientów, jak i na rynku pracy, która od kilkunastu lat tworzy od podstaw do wdrożenia znane, nagradzanie i doceniane przez użytkowników aplikacje mobilne z wykorzystaniem zarówno dobrze znanych, jak i najbardziej innowacyjnych technologii.

Obsługujemy najbardziej znane marki, dla których wdrażamy nietuzinkowe rozwiązania pozwalające na rozwiązanie skomplikowanych problemów biznesowych, korzystając przy tym z wieloletniego doświadczenia naszych koleżanek i kolegów, ekspertek i ekspertów w dziedzinach zarządzania projektami IT, analizy, projektowania, programowania i testowania aplikacji mobilnych i webowych.

W naszym portfolio znajdują się takie marki jak: Żabka, LPP, Jeronimo Martins, Empik, Morizon, Brainly, LifeTube, EY, RTV Euro AGD, Generali, Continental, Virgin, Nespresso, Signify, Skycash i wiele innych. W ostatnich latach otrzymaliśmy kilka znaczących nagród i wyróżnień, w tym kilka Mobile Trends Awards, czy Diamenty Forbesa.

Szukamy freelancerów do zdalnej współpracy w zakresie rekrutacji IT, w zamian za stałe wynagrodzenie za każdego poleconego przez rekrutera i zatrudnionego przez nas kandydata.

W 2020 roku mimo pandemii, która nie wpłynęła zupełnie na stabilność naszej działalności, zatrudnialiśmy średnio 2 osoby w miesiącu. Plan na 2021 jest jeszcze ambitniejszy. W tym momencie mamy przynajmniej kilkanaście otwartych wakatów. Współpraca z zewnętrznymi rekruterami w powyżym modelu pozwala nam realizować określoną strategię rekrutacji, którą możemy omówić telefonicznie.

Tech stack: Kotlin, Swift, Objective-C, Python, Node.js, React, Angular, czasem React Native, Flutter.

Co oferujemy: zryczałtowane wynagrodzenie w wysokości 6000zł netto za każdego kandydata, k†órego zatrudnimy i który przepracuje z nami przynajmniej jeden miesiąc +1 dzień. 

O szczegółach chętnie opowiem telefonicznie, ewentualnie zapraszam do kontaktu na LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/tomekjurek/