return to list

🤓 Specjalista ds. HR

Undisclosed salary

🌍 G Data Software sp. z o. o. | Centrum, Poznań

🖥 http://www.gdata.pl

#HR, #Office, #analiza

Firma G DATA Software od ponad 35 lat dostarcza wysoko zaawansowane rozwiązania technologiczne w zakresie bezpieczeństwa sieciowego. Produkty G DATA są stale poddawane niezależnym testom i nagradzane za swoje osiągnięcia, dzięki temu mamy pewność, że dajemy klientom najlepsze rozwiązania w zależności od ich potrzeb.
Rozwój firmy jest dla nas niezwykle ważny, dlatego do naszego zespołu poszukujemy osoby doświadczonej, nastawionej na cel, a przede wszystkim takiej, która w łatwy sposób nawiązuje relację z drugim człowiekiem.
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV wraz z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji za pośrednictwem portalu. Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Tekst klauzuli umieszczonej poniżej proszę skopiować do CV.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez G DATA z siedzibą w Szczecinku 78-400 ul. Warcisława IV 2 moich danych osobowych, zawartych w moim CV, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez G DATA z siedzibą w Szczecinku 78-400 ul. Warcisława IV 2 moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Twój zakres obowiązków:


Nasze wymagania:


To oferujemy: