return to list

🤓 IT Recruiter

Undisclosed salary

🌍 Gamefound Sp. z o.o. | Św. Mikołaja 58, Wrocław

🖥 https://gamefound.com/#/

#recruiter, #it, #hr

Jesteśmy startupem z jasno określonym celem, by model biznesowy jakim jest crowdfunding gier planszowych był jak najlepszym doświadczeniem dla ludzi z całego świata! Naszą przygodę zaczynaliśmy jako niewielke grono osób, które bardzo dynamicznie rozrosło się w celu zaspokojenia wszelakich potrzeb związanych z tworzeniem platformy crowdfundingowej - Gamefound. Działanie i funkcjonalność naszego systemu spotkała się z niezwykle entuzjastycznym odbiorem ze strony twórców, co z kolei dało nam jasny i jednoznaczny komunikat, że zmierzamy w odpowiednim kierunku!

W Gamefoundzie pracujemy jako zespół, w którym każdy ma coś do powiedzenia i samodzielnie może wpłnąć na ostateczny kształt projektu. Obecnie do naszego wciąż poszerzającego się teamu poszukujemy specjalistów, którzy pomogą nam w rozwoju i budowie coraz silniejszej marki na globalnym rynku crowdfundingowym.

Mamy wiele planów do zrealizowania i potrzebujemy ludzi, którzy je urzeczywistnią. Dlatego też w tym momencie poszukujemy osoby na stanowisko IT Recruiter, która dołączy do naszego zespołu biznesowego.  

Czym będziesz się zajmować? 

Oczekujemy: 

 
Będzie nam miło jeśli: 

 
Oferujemy: 

W CV prosimy o umieszczenie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gamefound sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (50-127) przy ul. św. Mikołaja 58 dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego, zgodnie z postanowieniami: Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE oraz Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych. Oświadczam, że zapoznałam/łem się z treścią Polityki Prywatności w procesie rekrutacji, dostępnej pod adresem/linkiem http://awakenrealms.com/privacy-policy/