return to list

🤓 IT Recruiter

7 000 - 11 000 PLN brutto

🌍 Gecko Dynamics | Wadowicka 8i, Kraków

🖥 https://geckodynamics.com/

#Kraków, #Recruiter

Gecko Dynamics, dynamicznie rozwijający się software house z biurem w Krakowie szuka ambitnego i zorganizowanego rekrutera, który stanie się kluczową częścią dalszego wzrostu firmy poprzez samodzielne zarządzanie i prowadzenie pionu rekrutacji i pozyskiwania pracowników.

Kim jesteśmy:
Jesteśmy software housem z główną siedzibą w Krakowie, posiadającym również biura sprzedażowe w Vancouver i Londynie oraz specjalizację w konkretnych dziedzinach, zarówno typach projektów, technologiach i językach programowania oraz branżach z którymi pracujemy.

W 2019 roku firma otrzymała tytuł Best Software Development Partner in Central Europe w prestiżowym konkursie Global Startup Awards.

Kogo szukamy:
Znamy się na developmencie, zarządzaniu, testowaniu, projektowaniu, sprzedaży i biznesie, ale nie znamy się w ogóle na rekrutingu (nawet nie wiem czy poprawnie to napisałem?) i tym samym poszukujemy osoby która wypełni tą lukę w naszej firmie.

Poszukujemy zatem komunikatywnej, zorganizowanej, nie poddającej się łatwo i potrafiącej przepychać własne pomysły osoby, która obejmie rolę Rekrutera w naszej firmie i oprócz prowadzenia rekrutacji. Będziesz zatem odpowiedzialny/a za prowadzenie całego procesu rekrutacji od momentu znalezienie potencjalnych kandydatów do ich zatrudnienia.

Najważniejsze cechy jakie upatrujemy w idealnym kandydacie na tym stanowisku to komunikatywność, umiejętność sprzedaży firmy i stanowiska potencjalnym kandydatom, samodyscyplina, bardzo dobra organizacja pracy i trochę szaleństwa. Doświadczenie w rekrutowaniu pracowników dla software housów lub firm technologicznych będzie dużym plusem.