return to list

🤓 Talent Acquisition Expert

Undisclosed salary

🌍 GiGroup Sp. Z o. o. | Sobieskiego 11, Katowice

🖥 https://gigroup.com/

#EB, #recruitment

Jesteśmy jedną z wiodących na świecie firm świadczących usługi na rzecz rozwoju rynku pracy. Prowadzimy działalność w zakresie czasowego i stałego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji, doradztwa i szkoleń HR, a także w zakresie usług komplementarnych.

Jesteśmy obecni w ponad 60 państwach na całym świecie. W skład Grupy w Polsce wchodzą firmy: Gi Group (rekrutacje stałe i tymczasowe), Grafton Recruitment (rekrutacje specjalistów, managerów i outsourcing IT) oraz Wyser (search & selection).

Naszą misją jest przyczynianie się do pozytywnych zmian rynku pracy oraz do podkreślenia wartości osobistej i społecznej pracy.

Talent Acquisition Expert
Miejsce pracy: zdalnie / Warszawa / Wrocław / Katowice

 Twoje zadania na tym stanowisku:
 - opracowywanie różnych strategii pozyskiwania pracowników w celu znalezienia i przyciągnięcia odpowiednich talentów (dla struktur wewnętrznych) – współpraca z biznesem i partnerami biznesowymi w HR,
 - opieka nad procesem onboardingu w organizacji,
 - wzmacnianie wizerunku pracodawcy z wyboru, wdrażanie inicjatyw Employer Brandingu budujących zaangażowanie pracowników i kandydatów,
 - udział we wdrażaniu silnej i unikatowej oferty wartości dla pracowników (EVP), aby zatrzymywać wewnętrzne talenty i przyciągać potencjał z rynku,
- dostarczanie specjalistycznej wiedzy jako ekspert ds. pozyskiwania talentów wewnętrznym interesariuszom biznesowym,
 - stały wkład w doskonalenie obszarów Employer Brandingu i obszarów rekrutacji,
 współpraca z HQ Grupy w Mediolanie w zakresie EB i Talent Acquisition.

To rola idealna dla Ciebie jeśli:
 -masz co najmniej 3 lata doświadczenia w rekrutacji na różne stanowiska (różne poziomy i specjalizacje),
 -posiadasz znajomość nowych technik i narzędzi rekrutacyjnych,
 -posiadasz doświadczenie w tworzeniu i wdrażaniu strategii rekrutacyjnych,
   -jesteś mistrzem w budowaniu, wdrażaniu i wzmacnianiu strategii Employer Branding oraz EVP,
 -masz łatwość korzystania z mediów społecznościowych i zrozumienie siły angażującej komunikacji,
 -cechuje Cię samodzielność i odpowiedzialność w działaniu,
 swobodnie porozumiewasz się w języku angielskim.

W zamian oferujemy:
 -ciekawe i ambitne zadania oraz udział w różnorodnych projektach,
 -przestrzeń do wykazywania inicjatywy, wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań,
 -wygodę i bezpieczeństwo pracy w trybie hybrydowym,
 -stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
 -dostęp do szkoleń z umiejętności miękkich oraz do wewnętrznej platformy szkoleniowej, gdzie znajdziesz wiele ciekawych treści,
 -system kafeteryjny, w którym to pracownik sam wybiera benefity, z których korzysta,
 -pełne wsparcie zaangażowanego zespołu, gdzie zaufanie i dobra atmosfera jest podstawą.