return to list

🤓 Lider działu Kadr i Płac

6 250 - 6 970 PLN brutto

🌍 Goffice | Świętojańska 47, Gdynia

🖥 https://goffice.pl/

#pracawhr, #pracadlabiegacza

Lider myśli pozytywnie i jest dobrze zorganizowany, inspiruje, służy radą, wytycza nowe kierunki działania. Motywuje zespół i potrafi z każdym się komunikować. W ten sposób wspiera rozwój i wytycza nowe kierunki działania.

Jeśli czujesz, że możesz być dla nas takim liderem – właśnie na Ciebie czekamy!

Goffice.pl to nowoczesne biuro rachunkowe, którego właścicielem jest spółka Human Focus. Dla naszych klientów realizujemy usługę kompleksowego outsourcingu procesów kadrowo-płacowych. Stawiamy na optymalizację powierzonych nam obszarów i nowoczesne narzędzia pracy. Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Lider działu kadr i płac – Główny specjalista

Obowiązki na stanowisku:

·         Zarządzanie i nadzór nad pracą podległego działu, delegowanie zadań
·         realizacja obsługi całości procesów kadrowo-płacowych naszych klientów oraz pracowników, w tym:
-        kompleksowe prowadzenie dokumentacji pracowniczej,
-        ewidencja urlopów, zwolnień i innych absencji pracowniczych,
-        sporządzanie list płac,
-        sporządzanie deklaracji do ZUS, US, PFRON, GUS, SODiR
-        współpraca ze służbą BHP
-        obsługa w zakresie oświadczeń i zezwoleń na pracę oraz A1

W pracy będą Ci potrzebne:

·         Minimum 5-letnie doświadczenie
·         Praktyczna znajomość przepisów z zakresu prawa praca, ubezpieczeń społecznych i podatku dochodowego od osób fizycznych
·         Znajomość programów Comarch Optima, Płatnik, Excel, platformy PUE
·         Umiejętność planowania i zarządzania czasem
·         Komunikatywność i otwartość w kontaktach z klientem i współpracownikami
·         Kreatywność i nastawienie na optymalizację procesów
·         Pasja i zainteresowanie rozwojem w obszarze kadr i płac

Oferujemy:

·         Samodzielną i odpowiedzialną pracę
·         Wynagrodzenie podstawowe 4 500 – 5000 zł netto
·         Możliwość realnego wpływu na kierunek rozwoju podległego działu
·         Rozwój zawodowy
·         Przyjazną atmosferę pracy
·         Pracę w centrum Gdyni (gwarantowany parking)
·         Pracę w firmie z polskim kapitałem
·         Nielimitowaną kawę i brak dess code’u J