return to list

🤓 Specjalista ds. Rekrutacji IT

5 000 - 8 000 PLN brutto

🌍 GOGOmedia Software House | Al. Niepodległości 18, Warszawa

🖥 https://gogomedia.pl

#dev, #rekrutacja

GOGOmedia – jesteśmy niedużym (~50 osób) Software House'em należącym do grupy Hello World!. Naszymi głównymi technologiami są PHP/Python + Angular/React. W ramach GOGOmedia zajmujemy się kompleksowym tworzeniem, rozwojem i utrzymaniem oprogramowania naszych klientów. Odpowiadamy za cały proces rozwoju oprogramowania włączając w to również analizę biznesową jak i procesy UX i UI. W skład naszej firmy w 90% wchodzą osoby mocno techniczne, inżynierowie i doświadczeni specjaliści.

Obecnie jesteśmy na etapie wzrostu, naszym celem jest skala ~100 osób w ciągu 18-24 miesięcy. To ogłoszenie jest cegiełką do osiągnięcia tego celu :)


GOGOmedia realizuje projekty Webowe w 80% dla klientów z Polski, a 20% naszych projektów to rynek zachodni.
Rozwijamy się szybko, rośniemy, ale jesteśmy dalecy od korporacyjnej atmosfery i stylu pracy. Dążymy do płaskiej struktury organizacyjnej, dlatego nie ma u nas złożonej drabinki przełożonych i podwładnych. Nie jesteśmy grupą indywidualistów, a zespołem, w którym zdanie każdej osoby ma znaczenie.

Panuje tu luźna atmosfera, a osoby, które z nami pracują są otwarte i ciekawe. Do każdego podchodzimy z bardzo dużą dozą elastyczności, dlatego nie musisz przychodzić do pracy pod krawatem punkt 9 rano. Zaczynasz, jak się wyśpisz.
Dzięki temu nasza firma to nie miejsce, gdzie musisz spędzić 8 godzin dziennie, ale miejsce, w którym chcesz się realizować i rozwijać.


Poszukujemy do pracy osoby na szeroko pojęte stanowisko Rekruter IT, która na początku zajmie się procesami rekrutacyjnymi jak również z czasem zarządzaniem naszymi pracownikami.


Szukamy osób, które mają dobrze ugruntowaną i potwierdzoną wiedzę w tej specjalizacji. Doświadczenie stawiamy na drugim miejscu. Sami się jeszcze uczymy.


Szukamy osób do pracy raczej w biurze, ale dopuszczamy do współpracy osoby, które chcą pracować w trybie hybrydowym.
Nie mniej jednak mamy poczucie potrzeby pracy w jednym biurze. Przynajmniej na początku :) Bierzemy pod uwagę tylko osoby, dla których współpraca z nami będzie pracą podstawową w zakresie około 1 etatu. Dopuszczamy również osoby na 0,5 etatu z zastrzeżeniem, że praca musi być realizowana w środku dnia.


Konkrety:

Stanowisko na które aplikujesz: Rekruter IT

Forma pracy: Biuro lub Hybrydowo (Ty wybierasz)

Jeśli w biurze to Twoje biurko zlokalizowane będzie w Warszawie przy Al. Niepodległości 18

Wymiar pracy: Full time (lub part-time nie mniej niż 80h miesięcznie)

Must have:


Było by cudownie jeśli:


Twój dzień w pracy:


GOGOmedia zapewni Ci:


Jeśli zechcesz pracować stacjonarnie:


Aplikuj! Rozwijaj się razem z nami!


Możliwy start pracy od zaraz lub w ciągu 2 miesięcy jeśli masz dłuższy okres wypowiedzenia! Jeśli jesteś zainteresowany/a – wyślij do nas CV z informacją o swoim doświadczeniu i znanych technologiach. Zastrzegamy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.