return to list

🤓 Specjalista ds. Rekrutacji IT

5 000 - 8 000 PLN brutto

🌍 GOGOmedia Software House | Al. Niepodległości 18, Warszawa

🖥 https://gogomedia.pl

#rekrutacja, #dev

GOGOmedia.pl – jesteśmy niedużym (ok. 40 osób) Software House'em realizującym projekty Web'owe dla klientów z Polski. Tworzymy dedykowane serwisy WWW oraz aplikacje w technologiach PHP/Python/Angular/Wordpress. Rok 2020 był dla nas czasem dynamicznego rozwoju oraz 2021 najprawdopodobniej będzie podobny! Wyrastamy z małej organizacji w której wcześniej działu/stanowiska HR nie było. Mamy poczucie, że teraz jest ten moment kiedy potrzebujemy wprowadzić osobę zajmującą się szeroko rozumianym HR'em. Chcielibyśmy aby taka osoba rozwijała się razem z nami i była tą osoba, która zapoczątkuje istnienie działu HR w naszej firmie.

Poszukujemy do pracy osoby na szeroko pojęte stanowisko Rekruter IT. Osoby, która na początku zajmie się procesami rekrutacyjnymi jak również z czasem zarządzaniem naszymi pracownikami. Osoby, która chce rozwijać się w firmie technologicznej.

Szukamy osób, które mają dobrze ugruntowaną i potwierdzoną wiedzę w tej specjalizacji. Doświadczenie stawiamy na drugim miejscu. Sami się jeszcze uczymy. 

Szukamy osób do pracy raczej w biurze ale dopuszczamy do współpracy osoby całkowicie zdalnie. Oczywiście jest możliwa częściowa praca zdalna nie mniej jednak mamy poczucie potrzeby pracy w jednym biurze. Przynajmniej na początku :)  Bierzemy pod uwagę tylko osoby dla których współpraca z nami będzie pracą podstawową w zakresie około 1 etatu. Dopuszczamy również osoby na 0,5 etatu z zastrzeżeniem, że praca musi być realizowana w środku dnia. 

Przy pełnym etacie godziny pracy są elastyczne ale powinny być realizowane w okienku od 08:00 do max. 20:00
Miejsce pracy: Biurowiec BTD, Warszawa, al. Niepodległości 18 (Metro Wilanowska) - super dojazd i fajne biuro!

Jakie mamy zadania dla Ciebie?


Jak sobie wyobrażamy idealnego kandydata:


Było by cudownie jeśli:


Co oferujemy w zamian?


Aplikuj! Rozwijaj się razem z nami!

Możliwy start pracy od zaraz lub w ciągu 2 miesięcy jeśli masz dłuższy okres wypowiedzenia! Jeśli jesteś zainteresowany/a – wyślij do nas CV z informacją o swoim doświadczeniu i znanych technologiach. Zastrzegamy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.