return to list

🤓 Specjalista ds. Rekrutacji (e-commerce)

Undisclosed salary

🌍 Gonito Sp. z o. o. | Olimpijska 2, Gdynia

🖥 https://www.gonito.pl/

#gdynia, #amazon, #gonito

Gonito to nowoczesna, dynamicznie rozwijająca się firma. Od czterech lat aktywnie działamy w branży e-commerce, pośrednicząc w sprzedaży na największej platformie sprzedażowej w Europie. Gonito jako pierwsza polska firma została certyfikowanym dostawcą usług w sieci Amazon Service Provider Network (Amazon SPN) i jako lider na rynku cieszy się dużą rozpoznawalnością w branży. W związku z rosnącym zainteresowaniem naszymi usługami w Polsce i Europie oraz dynamicznym rozwojem, poszerzamy nasz ponad 40 osobowy zespół i zapraszamy do niego również Ciebie!

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko: Specjalista ds. Rerutacji. Pracując w Gonito, do Twoich zadań będzie należało zarządzanie i prowadzenie procesów rekrutacyjnych oraz employer branding a także udział w nowych zadaniach rozwijających firmę. Jeżeli posiadasz ugruntowane doświadczenie w obszarze rekrutacji i chcesz dołączyć do zespołu tworzącego innowacyjną firmę z globalnym potencjałem rozwoju – ta oferta jest dla Ciebie!

Zakres obowiązków:


Wymagania:


Mile widziane: 


Oferujemy:


Amazon, Amazon Service Provider Network, Amazon SPN, and Amazon SPN logo are trademarks of Amazon.com, Inc. or its affiliates.