return to list

🤓 Młodszy Specjalista Ds. Adm. Personalnej

5 000 - 5 500 PLN brutto

🌍 Grafton Recruitment | Sienna 39, Warszawa

🖥 https://www.grafton.pl

#HR, #prawo pracy

Dla naszego klienta, lidera na rynku internetowej sprzedaży usług, posiadającego Shared Service w Warszawie, poszukujemy kandydatów zainteresowanych podjęciem zatrudnienia tymczasowego na stanowisku:

Młodszy Specjalista ds. Administracji Personalnej

Zakres obowiązków:

- Przygotowanie dokumentów związanych ze stosunkiem pracy (umowy, aneksy, świadectwa pracy)
- Przygotowywanie zaświadczeń o zatrudnieniu i zarobkach
- Doradztwo w zakresie prawa pracy
- Archiwizacja dokumentów
- Przygotowywanie raportów, analiz, i materiałów informacyjnych

Oczekiwania:

- Co najmniej roczne doświadczenie na analogicznym stanowisku;
- Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną, codzienną komunikację;
- Praktyczna znajomość przepisów prawa pracy

Dodatkowe informację:

- Zatrudnienie tymczasowe za pośrednictwem Grafton Recruitment na okres 3 miesięcy;
- Prace w świetnie skomunikowanym punkcie na Warszawskiej Ochocie;
- Realną możliwość nawiązania dłuższej współpracy Agencji.