return to list

🤓 HR & Payroll Specialist

Undisclosed salary

🌍 Grupa Kapitałowa VOX | Bukowska 148, Poznań

🖥 http://www.vox.pl

#payroll, #HR, #enova

Dzięki, że tu zaglądasz. Być może znasz już nasze produkty?

Grupę Kapitałową VOX tworzą firmy działające w branży wyposażenia wnętrz i wykończenia domu. Jej trzon stanowią trzy spółki tworzące markę VOX - Składy VOX sp. z o.o. sp.k, Meble VOX sp. z o.o. sp.k i Profile VOX sp. z o.o. sp.k. W naszych oddziałach, biurach i fabrykach równie ważne są precyzyjne standardy, co budowane relacje, postawy i codzienne wartości. Tylko tak buduje się organizację, w której chcesz realizować się przez lata.

Centrum Usług Wspólnych VOX realizuje usługi biznesowe oraz dostarcza profesjonalne doradztwo na potrzeby wszystkich spółek Grupy Kapitałowej VOX. Pracujemy dla różnych spółek, jesteśmy w stałym kontakcie z pracownikami różnych działów, którzy potrzebują naszej rady – od działu Administracji, przez Marketing po Logistykę czy Produkcję. To my w Grupie Kapitałowej VOX objaśniamy procedury, przyspieszamy procesy, upraszczamy gąszcz systemów, inwestujemy, wdrażamy, optymalizujemy, krótko mówiąc - wspieramy całą Grupę w codziennej pracy.

Dołącz do nas jako:

HR & PAYROLL SPECIALIST

Miejsce pracy: Poznań lub Czerwonak k/Poznania

Codzienne zadania: 

 
Co jest dla nas ważne?


Co jest mile widziane?


Co od nas?


…a z niespodzianek?


Administratorem danych jest Services VOX sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Czerwonaku (62-004) przy ul. Gdyńskiej 143, z którym można skontaktować się listownie pod wskazanym powyżej adresie lub elektronicznie na adres iod@vox.pl.
 
Państwa dane osobowe będą przetwarzane na potrzeby przeprowadzenia i rozstrzygnięcia procesu rekrutacji oraz uwzględnienia Państwa aplikacji w przyszłych procesach rekrutacji prowadzonych przez administratora, jeżeli wyraziliście na to zgodę. Przysługuje Państwu prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wycofania zgody oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.