return to list

🤓 Senior Recruitment Specialist

Undisclosed salary

🌍 Grupa Progres | al. Grunwaldzka, Gdańsk

🖥 https://grupaprogres.pl/

#rekrutacja, #HR, #rekruter

Grupa Progres to stabilna firma z polskim kapitałem, która od ponad 18 lat skutecznie wspiera przedsiębiorstwa na terenie całej Polski, oferując nowoczesne usługi HR dla biznesu. Firma specjalizuje się w pracy tymczasowej, rekrutacjach stałych, doradztwie biznesowym i szkoleniach oraz w optymalizacji procesów HR-owych. Eksperci Grupy Progres kompleksowo realizują potrzeby naszych klientów. Grupa Progres w 2015 roku wdrożyła w życie autorskie wydarzenie – Kurs na HR. To ekspercka debata środowisk nauki, biznesu i władz samorządowych.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

 SENIOR RECRUITMENT SPECIALIST

Jesteśmy zgranym, młodym zespołem, w którym wzajemnie się wspieramy, możemy na sobie polegać i tworzymy niekorporacyjne środowisko pracy. Z pełną otwartością i entuzjazmem poszukujemy kolejnego członka zespołu na stanowisko Senior Recruitment Specialist. Jeśli szukasz przyjaznego środowiska i miejsca na stałą współpracę, to bardzo dobrze trafiłeś. Elastycznie podchodzimy do formy i godzin pracy, dajemy możliwości rozwoju i uczestnictwa w kluczowych dla naszej firmy projektach.

OFERUJEMY:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

WYMAGANIA:

Grupa Progres to organizacja z polskim kapitałem, która od 2002 roku oferuje nowoczesne rozwiązania HR dla biznesu. Wspieramy firmy na terenie całej Polski w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, optymalizacji procesów, doradztwa i szkoleń.