return to list

🤓 Consultant / Konsultant ds. rekrutacji

Undisclosed salary

🌍 HAYS Poland | Marszałkowska 126/134, Warszawa

🖥 https://pl.hays-careers.com/en-PL/home

#hr, #consultant, #recruiter

 W Hays zmieniamy rocznie życie 4500 osób, znajdując im lepszą pracę. Dzięki temu nasza praca ma sens. Jeśli chcesz poczuć to samo i masz doświadczenie w sprzedaży, dołącz do nas. Jesteśmy największą na świecie firmą doradztwa personalnego zajmującą się rekrutacją specjalistyczną. W Polsce zajmujemy się rekrutacją ekspertów od 2002 r. i cały czas powiększamy swój udział w rynku. To dobry powód, żeby nas lepiej poznać.

Obecnie do naszego zespołu w Warszawie poszukujemy osoby na stanowisko:

(Senior) Consultant

Osoba na tym stanowisku będzie prowadzić projekty rekrutacyjne z wybranego obszaru dla naszych klientów na stanowiska specjalistyczne oraz managerskie. Ponadto Konsultant będzie odpowiedzialny za budowanie relacji biznesowych z Klientami oraz pozyskiwanie projektów rekrutacyjnych. Jako ekspert w swojej specjalizacji Konsultant będzie wspierał swoich klientów, dzieląc się swoją wiedzą branżową oraz informacjami o najnowszych trendach na rynku. Oprócz codziennych zadań nowy członek zespołu będzie uczestniczył w eventach branżowych oraz będzie miał możliwość pisania artykuł w prasie branżowej.

Ta rola skierowana jest do osób, które chciałaby połączyć rekrutacje z rozwijaniem relacji z klientami poprzez realizację projektów rekrutacyjnych dla naszych partnerów biznesowych. Oczekujemy od kandydatów doświadczenia w rekrutacji oraz współpracy z klientem biznesowym. Doświadczenie w sprzedaży B2B będzie dodatkowym atutem. U kandydatów poszukujemy też: umiejętności nawiązywania długotrwałych relacji biznesowych, wytrwałości, wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych oraz umiejętność pracy pod presją czasu. Aby z sukcesem realizować procesy na różne stanowiska dla naszych klientów wymagamy dobrej znajomości języka angielskiego.

Nowy konsultant dołączy do zespołu ekspertów, którzy lubią to co robią i są w tym dobrzy. Oferujemy umowę o pracę, wynagrodzenie podstawowe + premie za realizację wyznaczonych celów. Zapewniamy pracę w dynamicznym środowisku pracy, samodzielność w działaniu, możliwość rozwoju i awansu zgodnie z wyznaczoną ścieżką kariery. Nowy konsultant dołączy do naszego wewnętrznego programu szkoleniowego.