return to list

🤓 Internal Recruiter

Undisclosed salary

🌍 HAYS Poland | Marszałkowska, Warszawa

🖥 https://www.hays.pl/

#internal

A może kariera w HAYS?

Jesteśmy największą na świecie firmą zajmującą się rekrutacją specjalistyczną, a także liderem branży w Polsce. Na świecie działamy od ponad 50 lat. W ostatnim czasie otrzymaliśmy wyróżnienie Forbes Best Employers 2021, a także Business Superbrand. Rozwój zawodowy warto wiązać z najlepszymi. To dobry powód, aby nas lepiej poznać!

W sercu naszych działań pozostaje dbałość o wartościowe relacje międzyludzkie. Nasza filozofia pracy opiera się na sześciu głównych wartościach, których poszukujemy również wśród kandydatów chcących rozwijać się w strukturach naszej organizacji: Passionate about people, Ambitious, Expert, Insightful, Innovative, Do the right thing.

Obecnie do naszego zespołu HR w Warszawie poszukujemy:

Internal Recruiter

Lokalizacja: Warszawa

Osoba, która dołączy do  nas będzie odpowiedzialna min. za:


Od kandydatów oczekujemy minimum 1,5 roku doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych, efektywnego i pomysłowego sourcingu, w tym zaawansowane korzystanie z licencji LinkedInRPS, umiejętności efektywnego zarządzania relacjami z klientem oraz bardzo dobrej znajomości języka angielskiego. Mile widziane zainteresowanie social mediami oraz myślenie analityczne.

Szukamy takich cech jak:


Oferujemy:


Hays jest pracodawcą równych szans. O każdym zatrudnieniu decydujemy na podstawie kwalifikacji kandydata i potrzeb biznesowych, szanując różnorodność wszystkich kandydatów.