return to list

🤓 Recruitment Consultant

Undisclosed salary

🌍 Hays Poland | Łaciarska 4b, Wrocław

🖥 http://www.hays.pl

#recruitment, #whitecollars, #hr

W Hays łączymy utalentowanych kandydatów z pracodawcami poszukującymi określonych kompetencji. Dzięki nam każdego dnia ponad tysiąc ekspertów znajduje wymarzoną pracę w jednej z dwudziestu specjalizacji. Rozumienie rynku pracy łączymy z wiedzą specjalistyczną, co umożliwia nam skuteczną rekrutacje talentów! Dołącz do nas i odkryj pracę swoich marzeń!

W sercu naszych działań pozostaje dbałość o wartościowe relacje międzyludzkie. Kultura organizacyjna HAYS opiera się na dynamice działania, wiedzy merytorycznej oraz docenianiu indywidualnego wkładu we wspólny sukces. Passionate about people, Ambitious, Expert, Insightful, Innovative, Do the right thing - to główne wartości, na których opieramy nasze działania! Brzmią znajomo? Są bliskie również Tobie? To dobry powód, aby się lepiej poznać!

Wraz z rozwojem linii biznesowej pracy tymczasowej – Hays Response we Wrocławiu poszukujemy Konsultanta Rekrutacyjnego! Dołącz do nas, pozyskuj nowych klientów oraz buduj relacje biznesowe z firmami zainteresowanymi zatrudnieniem zewnętrznym. W ramach HAYS Response prowadzimy rekrutacje na stanowiska „white collars” w takich obszarach jak: marketing, finanse, administracja, HR, stanowiska techniczne, sprzedaż. Osoba na tym stanowisku będzie koncentrować się na prowadzeniu działań sprzedażowych oraz projektów rekrutacyjnych. Kwestie administracyjne są natomiast zaopiekowane przez odrębny zespół!

Do aplikowania zapraszamy osoby płynnie posługujące się językiem angielskim i posiadające doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów rekrutacyjnych lub sprzedaży usług B2B, które chciałaby poznać tajniki rekrutacji. 

Oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, dwuskładnikowe wynagrodzenie z przejrzystym systemem premiowym bez górnej granicy, pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, dofinansowanie do nauki języka obcego, prywatne ubezpieczenie na życie), program wewnętrznych szkoleń nastawiony na podnoszenie kwalifikacji oraz dodatkowy dzień płatnego urlopu na działalność charytatywną!

Hays jest pracodawcą równych szans. O każdym zatrudnieniu decydujemy na podstawie kwalifikacji kandydata i potrzeb biznesowych, szanując różnorodność wszystkich kandydatów.