return to list

🤓 Recruitment Consultant - Sales&Marketing

Undisclosed salary

🌍 Hays Poland | Młyńska, Poznań

🖥 http://www.hays.pl

#recruitment, #recruiter

A może kariera w HAYS?

Jesteśmy największą na świecie firmą zajmującą się rekrutacją specjalistyczną, a także liderem branży w Polsce. Na świecie działamy od ponad 50 lat. Łączymy utalentowanych kandydatów z pracodawcami poszukującymi określonych kompetencji. Dzięki nam każdego dnia ponad tysiąc ekspertów znajduje wymarzoną pracę w jednej z dwudziestu specjalizacji. Rozumienie rynku pracy łączymy z wiedzą specjalistyczną, co umożliwia nam skuteczną rekrutacje talentów.

W sercu naszych działań pozostaje dbałość o wartościowe relacje międzyludzkie. Kultura organizacyjna HAYS opiera się na dynamice działania, wiedzy merytorycznej oraz docenianiu indywidualnego wkładu we wspólny sukces.

Aktualnie poszukujemy osoby zainteresowanej rozwojem specjalizacji Sales&Marketing w linii biznesowej HAYS Expert Perm w Poznaniu.

Jako (Senior) Recruitment Consultant będziesz odpowiedzialny za nawiązywanie, tworzenie i  podtrzymywanie pozytywnych relacji biznesowych z klientami, a także kompleksowe prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne.

Do aplikowania zapraszamy osoby zmotywowane, proaktywne, z inicjatywą do nawiązywania nowych kontaktów biznesowych, które posiadają doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku lub w sprzedaży i chciałyby sprawdzić się w roli łączącej kontakt z klientem oraz rekrutacje w obszarze Sales& Marketing! Od kandydatów oczekujemy dobrej znajomości języka angielskiego, dużo energii do działania i can do attitude!

Hays jest pracodawcą równych szans. O każdym zatrudnieniu decydujemy na podstawie kwalifikacji kandydata i potrzeb biznesowych, szanując różnorodność wszystkich kandydatów.