return to list

🤓 Recruitment Consultant (Senior) S&M

Undisclosed salary

🌍 Hays Poland | Młyńska, Poznań

🖥 http://www.hays.pl

#recruiter, #headhunter, #sales

A może kariera w HAYS?

Jesteśmy największą na świecie firmą zajmującą się rekrutacją specjalistyczną, a także liderem branży w Polsce. Na świecie działamy od ponad 50 lat! Dzięki nam każdego dnia ponad tysiąc ekspertów znajduje wymarzoną pracę w jednej z dwudziestu specjalizacji. Rozumienie rynku pracy łączymy z wiedzą specjalistyczną, co umożliwia nam skuteczną rekrutacje talentów.

W sercu naszych działań pozostaje dbałość o wartościowe relacje międzyludzkie. Kultura organizacyjna HAYS opiera się na dynamice działania, wiedzy merytorycznej oraz docenianiu indywidualnego wkładu we wspólny sukces. Nasza filozofia pracy skupia się wokół sześci głównych wartościach: Passionate about people, Ambitious, Expert, Insightful, Innovative, Do the right thing. Jeśli te wartości są bliskie również Tobie, to dobry powód, aby nas lepiej poznać!

Aktualnie poszukujemy Konsultanta Rekrutacyjnego zainteresowanego rozwojem w specjalizacji Sales&Marketing, linii biznesowej HAYS Expert Perm w Poznaniu.

Będziesz odpowiedzialny za nawiązywanie, tworzenie i podtrzymywanie pozytywnych relacji biznesowych z klientami, a także kompleksowe prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne i wyższe. Twój zakres obowiązków będzie obejmował: aktywne pozyskiwanie klientów i projektów rekrutacyjnych, negocjowanie umów, briefing stanowisk, wyszukiwanie i selekcję kandydatów, tworzenie ogłoszeń, rozmowy rekrutacyjne oraz rekomendacje kandydatów do klientów.

Do aplikowania zapraszamy osoby zmotywowane, proaktywne, z inicjatywą, które posiadają doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku lub w sprzedaży usług HR i chciałyby sprawdzić się w roli łączącej kontakt z klientem oraz rekrutacje w obszarze Sales& Marketing! Będziesz miał również możliwość wykorzystywania języka angielskiego w codziennej pracy.

Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premie kwartalne bez górnej granicy, pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, dofinansowanie do nauki języka obcego, prywatne ubezpieczenie na życie), program wewnętrznych szkoleń nastawiony na podnoszenie kwalifikacji oraz pracę w zespole, który cały czas się rozwija!

Rozwiń z nami skrzydła! Dołącz do Hays - najlepszego pracodawcy wśród agencji rekrutacyjnych wg Forbes!

Hays jest pracodawcą równych szans. O każdym zatrudnieniu decydujemy na podstawie kwalifikacji kandydata i potrzeb biznesowych, szanując różnorodność wszystkich kandydatów.