return to list

🤓 Recruitment Consultant

Undisclosed salary

🌍 HAYS Poland | Marszałkowska, Warszawa

🖥 https://www.hays.pl/

#recruitment

A może kariera w HAYS?

Jesteśmy największą na świecie firmą zajmującą się rekrutacją specjalistyczną, a także liderem branży w Polsce. Na świecie działamy od ponad 50 lat. W ostatnim czasie otrzymaliśmy wyróżnienie Forbes Best Employers 2021, a także Business Superbrand. Rozwój zawodowy warto wiązać z najlepszymi. To dobry powód, aby nas lepiej poznać!

W sercu naszych działań pozostaje dbałość o wartościowe relacje międzyludzkie. Nasza filozofia pracy opiera się na sześciu głównych wartościach, których poszukujemy również wśród kandydatów chcących rozwijać się w strukturach naszej organizacji: Passionate about people, Ambitious, Expert, Insightful, Innovative, Do the right thing.

Ta rola skierowana jest do osób, które chciałaby połączyć rekrutacje z rozwijaniem relacji z klientami poprzez realizację projektów rekrutacyjnych dla naszych partnerów biznesowych. Docenimy u kandydatów doświadczenie w rekrutacji oraz współpracy z klientem biznesowym. Doświadczenie w sprzedaży B2B będzie dodatkowym atutem. U kandydatów poszukujemy też: umiejętności nawiązywania długotrwałych relacji biznesowych, wytrwałości, wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych oraz umiejętność pracy pod presją czasu. Aby z sukcesem realizować procesy na różne stanowiska dla naszych klientów wymagamy dobrej znajomości języka angielskiego.

Osoba na tym stanowisku będzie prowadzić projekty rekrutacyjne z wybranego obszaru dla naszych klientów na stanowiska specjalistyczne oraz managerskie. Ponadto Konsultant będzie odpowiedzialny za budowanie relacji biznesowych z Klientami oraz pozyskiwanie projektów rekrutacyjnych. Jako ekspert w swojej specjalizacji Konsultant będzie wspierał swoich klientów, dzieląc się swoją wiedzą branżową oraz informacjami o najnowszych trendach na rynku. 

Poszukujemy ambitnych kandydatów, których praca będzie wysoko wynagrodzona i doceniona, do zespołów takich jak: Accountancy & Finance, Engineering, Energy, Oil & Gas i inne. 

Hays jest pracodawcą równych szans. O każdym zatrudnieniu decydujemy na podstawie kwalifikacji kandydata i potrzeb biznesowych, szanując różnorodność wszystkich kandydatów.