return to list

🤓 Recruitment Partner w modelu RPO

Undisclosed salary

🌍 HAYS Poland | Marszałkowska 126/134, Warszawa

🖥 https://pl.hays-careers.com/en-PL/o-nas

#recruitment, #businessrelation, #recruiter

A może kariera w HAYS?

Jesteśmy największą na świecie firmą zajmującą się rekrutacją specjalistyczną, a także liderem branży w Polsce. Na świecie działamy od ponad 50 lat. W ostatnim czasie otrzymaliśmy wyróżnienie Forbes Best Employers 2021, a także Business Superbrand. Rozwój zawodowy warto wiązać z najlepszymi. To dobry powód, aby nas lepiej poznać!

W sercu naszych działań pozostaje dbałość o wartościowe relacje międzyludzkie. Nasza filozofia pracy opiera się na sześciu głównych wartościach, których poszukujemy również wśród kandydatów chcących rozwijać się w strukturach naszej organizacji: Passionate about people, Ambitious, Expert, Insightful, Innovative, Do the right thing.

Jeśli chciałbyś do nas dołączyć jako Recruitment Partner w modelu RPO i współpracować z najbardziej rozpoznawalnymi brandami, nie będąc ograniczonym regionem ani branżą, zapraszamy do aplikowania! Twój zakres obowiązków będzie obejmował wdrożenie strategii rekrutacyjnej, koordynowanie projektów rekrutacyjnych, bezpośrednią współpracę z sourcing teamem, kontakt z aktualnymi klientami, rekomendowanie kandydatów oraz raportowanie podjętych działań.

Poszukujemy doświadczonych konsultantów rekrutacyjnych z pasją do pracy z ludźmi, ambitnych i wnikliwych expertów w dziedzinie rekrutacji z innowacyjnym podjeściem, rekruterów chętnych do rozszerzenia zakresu prowadzonych projektów o różnorodne specjalizacje i różnych klientów. Oczekujemy znajomościu języka angielskiego na poziomie umożliwiającym budowanie relacji biznesowych.

Oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace, dwuskładnikowe wynagrodzenie z przejrzystym systemem premiowym bez górnej granicy, pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, dofinansowanie do nauki języka obcego, prywatne ubezpieczenie na życie), a także program wewnętrznych szkoleń nastawiony na podnoszenie kwalifikacji, dodatkowy dzień płatnego urlopu na działalność charytatywną oraz możliwość pracy z domu 2 dni w tygodniu.

Nie zwlekaj, aplikuj!