return to list

🤓 Recruitment Partner w modelu RPO

Undisclosed salary

🌍 Hays Poland | Centrum, Poznań

🖥 http://hays.com

#recruiting

A może kariera w HAYS?

Jesteśmy największą na świecie firmą zajmującą się rekrutacją specjalistyczną, a także liderem branży w Polsce. Na świecie działamy od ponad 50 lat. W ostatnim czasie otrzymaliśmy wyróżnienie Forbes Best Employers 2021, a także Business Superbrand. Rozwój zawodowy warto wiązać z najlepszymi. To dobry powód, aby nas lepiej poznać!

W Hays oferujemy nie tylko usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej, doradztwa HR, Outplacementu, Interim Management, Executive Search czy IT Contracting, ale również Recruitment Process Outsourcing. Jest to unikalna usługa, w której jesteśmy wsparciem dla wewnętrznych działów HR naszych kluczowych klientów w realizacji procesów rekrutacyjnych. Naszą misją jest świadczenie profesjonalnych usług dopasowanych do wymagań klientów.

Dołącz do nas jako Recruitment Partner w modelu RPO! Twój zakres obowiązków będzie obejmował wdrożenie strategii rekrutacyjnej, koordynowanie i prowadzenie projektów rekrutacyjnych end to end, bezpośrednią współpracę z sourcing teamem, kontakt z klientem, rekomendowanie kandydatów oraz raportowanie podjętych działań.

Poszukujemy doświadczonych rekruterów z pasją do pracy z ludźmi, ambitnych i wnikliwych expertów w dziedzinie rekrutacji z innowacyjnym podjeściem! Oczekujemy znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym budowanie relacji biznesowych.

Oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace, dwuskładnikowe wynagrodzenie z przejrzystym systemem premiowym, możliwość pracy z dowolnego miejsca w Polsce, kafeterię benefitów, 1 dzień w roku na działalność charytatywną, dofinansowanie do nauki języków obcych, prywatną opiekę medyczną, grupowe ubezpieczenie na życie, Pracowniczy Program Wsparcia Psychologicznego, owoce co tydzień, pizza raz w miesiącu, wyjścia zespołowe, nagrody z tytułu stażu pracy, wspólne świętowanie różnych okazji i sukcesów, współpracę ze znanymi markami na rynku, świeny zespół oraz wiele więcej!

Nie czekaj, zaaplikuj!

Hays jest pracodawcą równych szans. O każdym zatrudnieniu decydujemy na podstawie kwalifikacji kandydata i potrzeb biznesowych, szanując różnorodność wszystkich kandydatów.