return to list

🤓 Specjalista ds. HR

7 000 - 8 500 PLN brutto

🌍 Hero.Dot | Powstańców Śląskich 7a, Wrocław

🖥 https://www.tisagroup.ch/

#HR, #IT, #Specjalista

Wreszcie jesteś - możesz już przestać szukać!
 
W Hero.DOT poszukujemy Specjalisty ds. HR, czyli osoby, która lubi mieć wpływ na to, co dzieje się w naszej firmie. Jeśli chcesz być dobrym duchem naszego wrocławskiego biura i lubisz pracę z ludźmi i dla ludzi, to mamy o czym porozmawiać!

Jakich zadań możesz się spodziewać?

 
Czy szukamy właśnie Ciebie?


Co Ci gwarantujemy?

             widełki: UoP 7,000 PLN brutto - 8,500 PLN brutto/ B2B 8,500 - 10,000 PLN netto
 
Rekrutacja w 5 krokach w Hero.DOT

1.
    Wysyłasz swoją aplikację i ruch jest po naszej stronie. Gdy opanujemy radochę z Twojego zgłoszenia, wczytujemy się w Twoje CV. Trwa to max. 7 dni, choć dokładamy wszelkich starań, żeby trwało to jak najkrócej. 
Sprawdzamy wzajemne dopasowanie i jeśli mamy to, zaprosimy Cię do wypełnienia krótkiej ankiety (jej wypełnienie zajmie Ci max. 15 minut).
2.    Zapraszamy Cię na pierwszą rozmowę zdalną, podczas której będziesz miał/a okazję poznać nasz zespół HR (Sandrę i Karolinę). Dowiesz się więcej o nas i o możliwościach, jakie dajemy. Natomiast my chcemy przede wszystkim poznać Ciebie i porozmawiać o Twoim doświadczeniu zawodowym i umiejętnościach. 
3.    Po tym spotkaniu dajemy sobie max. 5 dni na omówienie naszych spostrzeżeń i decyzję czy widzimy się w    drugim etapie rozmów, który poprowadzi nasz team leader - Marta. Etap rozmów chcemy zakończyć w ciągu 2 tygodni. Taki mamy plan!
4.    Feedback - niezależnie od rezultatu rekrutacji otrzymasz od nas informację zwrotną (w ciągu maksymalnie 5 dni od ostatniej rozmowy). Porozmawiamy również o Twoich odczuciach co do rozmowy i ewentualnej propozycji współpracy. 
5.    Witamy na pokładzie! Mamy nadzieję, że spotkamy się w czwartym kroku rekrutacji    i ustalimy szczegóły naszej współpracy. A po pewnym czasie…  zaczynamy działać i widzimy się na onboardingu ;)