return to list

🤓 Rekruter (Biuro Obsługi Sprzedaży)

Undisclosed salary

🌍 Holiday Park & Resort | Kopanina 28/32, Poznań

🖥 http://www.holidaypark.pl

#rekruter, #recruiter

Holiday Park & Resort to sieć sześciu luksusowych resortów nad polskim morzem, w których każdego dnia wakacje spędza niemal 10 000 Gości. Jesteśmy prężnie rozwijającą się spółką z kapitałem polskim, która w ciągu zaledwie 6 lat zyskała pozycję lidera w swojej branży, a także otrzymała nagrody „Luksusowa Marka Roku 2020”, „Luksusowy Produkt Roku 2020” oraz „Najwyższa Jakość Roku 2020”. Starannie zaprojektowane miejsca noclegowe i bogata infrastruktura, idealnie wkomponowane w przyrodę w bliskiej odległości od morza, to wyjątkowe miejsce na rodzinne wakacje. Nasza sieć nieustająco się rozwija, jesteśmy w trakcie budowy największego w Europie kompleksu turystyczno-rozrywkowego w jednej z miejscowości na południu Polski, aparthotelu (ponad 220 luksusowych apartamentów) pod Kołobrzegiem oraz eleganckiego, butikowego hotelu na Starym Rynku z Poznaniu.
Holiday Park & Resort jest firmą wchodzącą w skład Grupy Soltex (holdingu 37 podmiotów działających w kilkunastu branżach).

W związku z postępującym rozwojem struktur sprzedaży poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko:
Rekruter do Biura Obsługi Sprzedaży

Twój zakres obowiązków:


Nasze oczekiwania:


To oferujemy:


Zachęcamy wszystkich do zapoznania się z tym, jak pracuje się w Biurze Obsługi Sprzedaży oraz w Grupie Soltex na stronach: https://www.soltexholding.pl oraz https://www.tiktok.com/@grupasoltex