return to list

🤓 HR & Employer Branding Specialist

4 000 - 7 000 PLN brutto

🌍 House-Med Sp. z o.o. | Życzkowskiego 16, Kraków

🖥 http://www.upacjenta.pl

#hr, #employerbranding

Jesteśmy prężnie rozwijającym się startupem działającym na styku medycyny i nowych technologii, który 3 lata temu postawił przed sobą prosty cel - przeniesienie medycyny do domu pacjenta. 🚀

Tak powstała platforma uPacjenta.pl. Nasza odpowiedź na stale rosnący trend convenience, polegający na poszukiwaniu przez użytkowników wygodnych i użytecznych rozwiązań, które ułatwiają życie i pozwalają zaoszczędzić cenny czas. 

Stworzyliśmy rozwiązanie typu two sided market zrzeszające z jednej strony specjalistów branży medycznej, z drugiej pacjentów chcących zamawiać usługi medyczne prosto do swoich domów. Już dziś użytkownicy z całej Polski mogą zamawiać za pośrednictwem platformy badania laboratoryjne z dojazdem do domu oraz konsultować się online. 

Przed nami jednak wiele wyzwań dlatego poszukujemy do naszego krakowskiego zespołu zdolnego HR’owca z zacięciem do tematyki employer branding, który wesprze nasze działania będzie dobrym duchem naszej społeczności odpowiedzialnym nie tylko za procesy rekrutacyjne, ale i rozwojowe. 

Chcesz wspólnie z nami kreować przyszłość polskiej (i nie tylko) medycyny? Dołącz już dziś!

Umowa 


Zakres Twoich obowiązków 


Nasze wymagania 


Perks & Benefits